“Red Bull” uzskata, ka nākamā iespēja izcīnīt uzvaru vienībai varētu būt tikai septembra beigās notiekošajā Singapūras GP izcīņā.

Ņemot vērā “Renault” dzinēja jaudas deficītu, “Red Bull” ir pārliecināti, ka ne Beļģijā šīs nedēļas nogalē, ne arī septembra sākumā notiekošajā Itālijas GP izcīņā Moncā nebūs iespēja pacīnīties par uzvaru. Iepriekšējās “Red Bull” uzvaras šogad bija netipiskajās Kanādas un Ungārijas trasēs, kur triumfēja Daniels Rikjardo.

“Nekad neko nevar zināt – Spa var uzlīt lietus, bet Moncā viņi varētu būt sataisījuši daudz jaunu pagriezienu, tomēr loģiski vērtējot, Singapūra būs mūsu nākamā lielā iespēja,” paziņoja “Red Bull” boss Kristians Horners. “Nākamajos divos posmos jāstrādā, lai mēs zaudētu pēc iepsējas mazāk, jo “Force India” pēkšņi ir kļuvuši ļoti ātri, “Williams” tādi ir visu laiku, “McLaren” progresē un “Mercedes” pats par sevi būs priekšā. Nākamajos divos posmos mums jāņem to, ko varam paņemt un tad tālajos posmos centīsimies situāciju pagriezt savā labā.”

Kamēr Rikjardo ir izcīnījis divas uzvaras, Sebastians Fetels piedzīvo nopietnas problēmas – arī pēdējā posmā Ungārijā vācietis izslīdēja pēdējā līkumā un sabojāja savu sacīksti.

“Viņš bija pelnījis atpūtu,” skaidroja Horners. “Viņam vajadzēja no tā visa atiet un atgriezties krietni spēcīgākam. Līdz neveiksmei pēdējā līkumā Ungārijā viņam ļoti spēcīga nedēļas nogale – viņš bija fantastisks kvalifikācijā un ātrs sacīkstē. Tomēr pirmajā sezonas daļā veiksme viņu ir pametusi. Taču veiksme ir lieta, kas mainās ļoti ātri.”