“Mercedes” komanda sagaida, ka tās pārsvars pār konkurentiem nākamajos pāris posmos būs lielāks nekā tas bija pēdējā sacīkstē Singapūrā.

Singapūras līkumotajās ielās kvalifikācijā pirmie deviņi piloti spēja iespraukties pussekundes robežās, kamēr ceturtraļsekundē no Luisa Hamiltona pole laika ierindojās vēl četri piloti. Pēc Singapūras GP “Red Bull” un “Ferrari” komandām bija pamats paziņot, ka abas vienības ir progresējušas un pietuvojušās Mercedes”. Tomēr “Mercedes” komanda uzskata, ka pie vainas trases specifika, kur jaudai nebija tik būtiska nozīme un turklāt riepu nodilums nospēlēja par labu konkurentiem.

“Singapūra ir unikāla trase un riepu pārkaršana bija ļoti svarīgs faktors, kas supermīksto riepu izmantošanu padarīja sarežģītāku salīdzinājumā ar citām trasēm,” paziņoja Niko Rosbergs. “Pārējie mums bija pietuvojušies, taču vai atceraties Austriju, kur “Williams” bija ātrāki par mums kvalifikācijā, tomēr jau nākamajos posmos mēs atkal bijām krietnu soli visiem priekšā. Pirms panikas celšanas, mums jāpaskatās kā situācija izvēršanās tuvākajās pāris sacīkstēs. Es domāju, ka mūsu pozīcijas ir ļoti labas, gaidāmās trases labāk piestāvēs mūsu mašīnai un mēs atkal varēsim atrauties no konkurentiem.”

1 KOMENTĀRS

  1. Spēlītes ār “Mercedes” bolīda patieso ātrumu turpinās – nepamanīju ka kāds būtu pietuvojies, it īpaši tas bija redzams sacīkstes beigu daļā kur HAM pāris apļu laikā āttālinājās par ~23s un ja nebūtu drošības auto, tad sacīkste nebūtu tik aizraujoša. Ir pilnīgi skaidrs ka komanda šogad ir izgriezusi pogas visiem, galvenais lai draugi nesataisa ziepes cīnoties 🙂

  2. a ROS stūres ‘provodku’ jau iztīrīja..? pēc Toto Wolffa atklāsmes, tur bijis ‘contamination’ parādījies pa ‘parc ferme’ laiku, un nekādi sevi nelicis manīt līdz pat izbraukšanai uz starta.. Sarkanā skudērija jau droši vien būtu iesākusi kriminālprocesu pret kādu par ‘sabotāžu’.. (skat. “Ferrari contra Nigel Stepney”)