Pasaules čempions Sebastians Fetels nākamajā Grand Prix posmā ASV Ostinas trasē būs spiests startēt no boksu celiņa, ziņo RTL. Fetels jau pēc finiša Krievijā atzina, ka iztērējis visus atļautos piecus V6 motorus. Pats Fetels atzīst, ka vērtīgāk būtu ietaupīt uz kvalifikācijas rēķina ASV, jo 10 starta pozīciju sods tik un tā atmestu viņu uz peletona beigām. Tā vietā sestā dzinēja resurss tikšot ietaupīts, bet Fetels startēs no boksu celiņa.

Sākot ar ASV GP izcīņu novembra sākumā “Marussia” komanda atkal atgriezīsies pie abu mašīnu izmantošanas. Krievijas GP uz starta izgāja tikai Makss Čiltons un tika panākts izņēmums, lai aiz cieņas pret Žilu Bjanki otra mašīna paliktu boksos. Tostarp svētdien pēc sacīkstes komandas izpilddirektors Graijems Lovdons noliedza, ka Makss Čiltons izstājās jau pēc 10 apļiem nepanesamo sēru dēļ. “Marussia” komandai ir jācīnās par devīto vietu Konstruktoru kausā un visticamāk ASV GP izcīņā uz starta stāsies komandas rezervists Aleksandrs Rosi, kurš ir dzimis Kalifornijā, ASV. Komanda atzīst, ka vienībai ir jācīnās par 9.vietas nosargāšanu kaut vai aiz cieņas pret Bjanki, jo tieši viņš atnesa šos 2 punktus ar savu sniegumu Monako GP izcīņā.

Felipe Masa ir paziņojis, ka “Pirelli” kompānijas lēmums Brazīlijas GP posmā izmantot divus cietākos riepu sastāvus var radīt bīstamas situācijas. Arī Krievijas GP posmā Niko Rosbergam nebija problēmu visu sacīksti aizvadīt ar vienu riepu koplektu pēc tam, kad jau pirmajā līkumā viņš noplēsa savu mīkstāko riepu sastāvu. Vairāki piloti ir sākuši kritizēt “Pirelli” par pārāk konservatīvu riepu izvēli. Masa paziņoja, ka Interlagosā nekad nav bijuši vajadzīgi cietākie riepu koplekti un sliktākā gadījumā vidējās un mīkstās. “Turklāt tur var būt vēsi laika apstākļi un tādā gadījumā cietās riepas kļūs pat bīstamas,” paziņoja Masa. “Šogad Interlagosā ir uzliets jauns asfalts, kas nav tik abrazīvs un prasīgs pret riepām. Viņiem vēl ir laiks mainīt savu lēmumu.”

1 KOMENTĀRS

    • neteiksim vis ka šī ir kāda konkrēta norāde, Walker šinī gadījumā domāju ka nozīmē tieši to ko nozīmē – staigātājs. Par virzienu gan nekas nav minēts. Ja būtu Johnnie redzams tad vēl varētu padomāt. Kā pats ALO visu laiku maļ, tad šamais darīs visu ko var Ferrari interešu labā…Ja pieņem ka VET nāk uz FER, tad nez vai tur paliek vieta pašam ALO, ja ALO iet uz McL, tad kāda tur FER interešu aizstāvēšana? Vienīgais loģiskais turpinājums šajā kontextā tad sanāk ka ALO iet uz vai nu SAU vai MAR, vai izlaiž sezonu un pievienojas HAS. Neuztver gan šito dikti nopietni.

      • Fernando Alonso is leaving Ferrari at the end of this season, the company’s former president Luca Di Montezemolo has confirmed. (bbc)