Caterham” komanda ir apstiprinājusi, ka sezonas pēdējā posmā vienības sastāvā startēs Kamui Kobajaši – pilots, kas aizvadīja ‘zaļajā komandā’ lielāko daļu sezonas. Līdz ar to pagaidām nav skaids, kurš pilots ieņems otru vietu, jo Kobajaši komandas biedrs šajā sezonā Markuss Ēriksons ir sarāvis visas saites ar “Caterham”, bet vēl viens pilots, kuram tika piedāvāta iespēja startēt Abu Dabi – Andrē Loterers, no šīs iespējas ir atteicies. Vācietis, kas pārstāv “Audi” komandu WEC čempionātā, aizstāja Kobajaši Beļģijā Spa trasē, bet vēlāk Itālijās GP atteicās no iespējas atkal startēt, jo netika pie pilnas dalības nedēļas nogalē – viņa vietā piektdienas treniņos bija plānots trasē laist Roberto Meri, kurš ir vēl viens kandidāts arī uz vietu “Caterham” pēdējā sezonas posmā.

Sebastians Fetels ir atzinis, ka apsvēris ne tikai mainīt komandu uz nākamo sezonu, bet arī iedomājies par karjeras beigšanu pēc 2014.gada. Pagaidām joprojām nav sekojis oficiāls paziņojums par to, kur nākamgad startēs Fetels, tomēr tas vairs nav noslēpums – vācietis pievienosies Kimi Raikonenam “Ferrari” vienībā. “Protams, palikt “Red Bull“ būtu bijis vieglākais lēmums,” paziņoja Fetels. “Darīt ko citu būs ļoti grūti – tas ir solis nezināmajā un līdz ar to arī risks, tomēr es ilgi par to domāju. Ja nebūtu pārliecināts, ka varu sasniegt labus rezultātus citur, tad noteikti no nedarītu. Līdz ar dzinēju noteikumu maiņu es apsvēru arī citas iepsējas, pat iedomājos par karjeras beigšanu. Pēkšņi mums ir par diviem cilindriem mazāk un komanda nepiešķiļ dzinēju, bet gan restartē to gluži kā datoru. Es bieži pieķēru sevi pie domas – kāds gan tam viss ir sakars ar sacīkstēm? Taču kādas gan ir alternatīvas? Jā, mašīnas ir kļuvušas nedaudz lēnākas, tomēr tās joprojām ir pašas ātrākās, ar kurām ir iespējams piedalīties sacīkstēs.”

Pagājušā piektdienā Silverstonas trasē aizsākās jaunā “McLaren Honda” ēra – tika aizvadīti pirmie 100km testi ar pamatojumu ‘filmēšanas dienas’. Testi notika slepeni un tika izmantotas “Pirelli” demo riepas, kā arī komandas testu pilots Olivers Turveijs, kuram bija tas gods pirmajam izmēģināt “MP4-29H” modeli. Tostarp “McLaren” komanda ir noliegusi, ka jaunais spānis Karloss Sainss juniors ir kandidāts uz Fernando Alonso komandas biedra vietu Vokingas komandā.

1 KOMENTĀRS

  1. uz Salas iet vaļā skandāls nu jau oficiāli ‘bijušo’ Caterham darbinieku sakarā, kuriem beidzot oficiāli ir izsniegti atlaišanas papīri, bet tai pat dienā, kad ‘administratori-likvidatori’ priecīgi stāstīja publikā, ka crowd-funding projekts ir success un ka Caterham Abudabi startēšot.

    Tāpat runā, ka ‘jaunais īpašnieks’ misters Kollzs (aka domnul Colesnic) esot iztīrījis pabrīķa noliktavas no pēdējiem materiālu krājumiem, par labu citam racinga projektam, kurējā esot arī mistera Kollza intereses..

    tā ka kojebaši kāru, ja tāds patiesi uz starta tiks izlikts Abudabi, droši vien ‘skrutinēs’ īpaši rūpīgi, lai nenokrīt riteņi nelaikā..