Ferrari” komanda vakar paziņoja, ka Marko Matiači, kurš vienības vadītāja amatā stājās tikai pirms astoņiem mēnešiem, tiks nomainīts ar Mauricio Arivabeni – “Philip Morris” mārketinga daļas vadītāju. Kā atzina “Fiat“ kompānijas prezidents Serdžio Marčione, tad Arivabene ir pieredzējis cilvēks tieši Formula 1 aprindās un turklāt viņš pārstāv sponsorus FIA F1 Komisijas padomē, kas dod viņa rokās arī zināmu varu pār notiekošajiem procesiem. Tāpat nevar aizmirst, ka “Philip Morris” jau daudzus gadus ir uzticīgs “Ferrari” sponsors un abu pušu sadarbība ir ļoti cieša. Šobrīd nav skaidrs, ko tālāk darīs Marko Matiači, taču Marčione pateicās viņam par uzticīgu ‘dienēšanu’ “Ferrari” kompānijā pēdējos 15 gadus, no kā var noprast, ka viņam nav piedāvāta vieta kompānijas struktūrā.

McLaren” komanda ir nolēmusi jau gaidāmajos testos (sākas šodien!) Abu Dabi izmēģināt pārejas modeli “MP4-29H” – šīs sezonas uzlaboto šasiju ar “Honda” dzinēju, kas primo reizi trasē devās Silverstonā iepriekšējā nedēļā. Filmēšanas dienas ietvaros tika veikti 100km un problēmas neradās, kad iedoršināja “McLaren Honda” pieņemt lēmumu par startu ar šo šasiju un dzinēju arī Abu Dabi testos. Abas dienas “McLaren” sastāvā Abu Dabi strādās Stofels Vandūrns – komandas jauno pilotu akadēmijas biedrs, kurš šogad debijas gadā izcīnīja otro vietu kopvērtējumā GP2 čempionātā.

“F1LV

Tostarp apstiprinājies arī aptuvenais pilotu sastāvs divu dienu testiem Abu Dabi trasē, kas risināsies otrdien un trešdien. Vairāku komandu sastāvā būs arī pamatsastāva braucēji – Niko Rosbergs strādās “Mercedes” uzdevumā, Kimi Raikonens “Ferrari”, Valteri Botass “Williams” , bet Daniels Rikjardo “Red Bull“ komandas sastāvā. Tāpat redzēsim daudzus jaunos, rezerves pilotus, kā arī nākamās sezonas debitantus.

Mercedes: Niko Rosbergs/Paskāls Verleins?
Red Bull: Karloss Sainss Jr/Daniels Rikjardo
Ferrari: Kimi Raikonens/Rafaele Marčello
Williams: Valteri Botass/Felipe Nasrs
McLaren: Stofels Vandūrns
Lotus: Estebans Okons/Šarls Piks
Force India: Džoilons Palmers/Spaiks Godārs
Toro Rosso: Makss Verstapens
Sauber: Markuss Ēriksons
Caterham: Vils Stīvenss

1 KOMENTĀRS

   • saka jau, ka (izlaižot starpposmus) ko nevarot nopirkt par naudu, to var nopirkt par ļoti (..) ļoti lielu naudu..
    un kopš vairs FIAT-a kopkatlā sava artava nav jāmet (laikam), varbūt sarkanajiem arī ir tā ļoti (..) ļoti lielā nauda, par kuru nopirkt Rosa Brona laiku, bet kamēr nebūs tas izlasāms pašas skudērijas websaitā, un nebūs bilde, kur R.B. rokojas ar italjāniešiem, vada subotņiku Maranello vai kas līdzīgā garā, es turpināšu tēlot neticīgo Tomu un citēt Staņislavski – Ņe Verju!

   • dikti jau Tev gribētos to Brōnu itkā viņš spētu zelta olas dēt…Nupat atkal runā ka Ferrari grib netik sen padzīto Aldo Kostu no Merc atpakaļ atmānīt…Tad tik būtu – Frajs, Allisōns, Bells, Brōns, Kosta, mož vēl kāds, a? Atkal viena Technisko Direktōru Izlase. Kāpēc ta Brōnam bij no Merc jāaiziet? Visiem tiem direktōriem vietas tur bij par maz.

   • HAM dienās bija izteicies, ka viņa gājiens uz Mercedes ir sācies 12 gada sezonas vidū. Pie viņa mātes bija ieradies Brauns it kā padzert tēju. Esot izstāstijis par Mercedes plāniem un attīstību sakarā ar jauniem noteikumiem utt. HAM arī tāpēc nolēmis pāriet uz Mercedes. Un te nu es netieku gudrs, vai tik Brauns negribēja lai uz šogadu Meršos brauktu Hamiltons un Šūmahers? Ja tā, tad beigās kkas nogāja greizi, Miška aizgāja/atlaida, Brauns par to aizgāja? Varbūt ka tā nebija, bet tā tējas dzeršana, un pie HAM mātes, nevis tēva… dīvaini.

   • vah! Interesantu puzzli Tu esi salicis no visādām ziņā, teorijām un baumām. Varētu pat ha-ha-ha vai bingo! teikt – F1 (pārsvarā) ir viens riktīgs absurda teātris

   • pie kuras k-dzes tas Ross to tēju dzēra, tīri intereses pēc – pie papus tagadējās laulenes jeb HAM īstās mātes?

   • …un tad nākamajā reizē, kad pats Hamis pie mammas bija atbraucis tējiņu padzerties un gardos cepumus pagrauzt, mammuks gādīgi noteica: “Klau, Luis dēliņ, cik tad vēl ilgi ar tiem makiem ņemsies? Tēvocis Ronis ar’ vairs nav tik gādīgs kā agrāk. Kad viņš tev pēdējo reizi konfekšu tūti nopirka?Es domāju, ka laiks būtu tā kā pieaugt un uz nopienām mašīnītēm paskatīties…” 😀 😀 😀