Žans Ēriks Verņē ir paziņojis par aiziešanu no “Toro Rosso“ komanda un šobrīd par galveno kandidātu uz Maksa Verstapena komandas biedra vietu vienībā ir Karloss Sainss juniors. Verņē šo vietu jau bija zaudējis brīdi, kad augustā tika nolīgts Makss Verstapens, kuram vajadzēja kļūt par Daņilas Kvjata komandas biedru, tomēr Sebastiana Fetela aiziešana uz “Ferrari” ļāva kievu talantam pārcelties uz “Red Bull“ un atkal atbrīvot vietu “Toro Rosso”. Trešdien savā tvitera kontā Verņē paziņoja: “Neskatoties uz labo sezonu un 22 punktiem, nākamajā sezonā es “Toro Rosso” nestartēšu. Paldies par šeim gadiem, tagad laiks jaunam izaicinājumam.” “Red Bull“ komanda savulaik atbalstīja Žanu Ēriku Verņē jau zemākajā sacīkšu sērijās, sākot ar 2010.gadu, kad viņš kļuva par britu F3 čempionu.

McLaren” komandai testi Abu Dabi izvērtās visai neveiksmīgi – atklājās hroniskas problēmas ar elektrību, kas izjauca visus plānus. Ēriks Buljē apstiprināja, ka tagad komanda cer veikt sīku un detalizētu izmeklēšanu, lai noskaidrotu problēmas iemeslu. Turklāt Buljē neizslēdza iespēju pirms Heresas testiem, kas notiks februāra sākumā, izmantot vēl vienu filmēšanas dienu tieši testu vajadzībām, lai pārbaudītu, ka visas sistēmas darbojas un netiks zaudēts dārgais trases laiks Heresas testos.

Foto: Force India“Force India” komanda testos Abu Dabi ir izmēģinājusi “Info Wing” sistēmu, kuru izstrādājis Entonijs Deividsons – Luisa tēvs. “Info Wing” ir neliels LED displejs, kas novietots virs pilota galvas un gaisa savācēja, kur tradicionāli atrodas FOM TV kameras. Hamiltons senjors cer, ka tas palīdzēs skatītājiem uzzināt papildus informāciju par konkrēto pilotu – uzvārdu (trīs burti), pozīciju un riepu tipu, kas tiek izmantots. Testus pārraudzīja FIA un vēlāk dos savu slēdzienu par to vai sistēma tiks attīstīta tālāk izmantošanai Grand Prix posmos.

1 KOMENTĀRS

  1. «..Entonijs Deividsons – Luisa tēvs» ?? Es nezināju ka Deividsonam ir dēls!! Un vārdā Luiss ! Bet varbūt tomēr Entonijs Hamiltons ir tas izgudrotājs?
    Un Otrs: Carlos Sainz, Jr — otrs Toro Rosso komandas pilots. Red Bull karstasinīgie un nepieredzējušie jangsteri, kuri nākošgad vēl nemazums raižu sagādās visiem.