Pēc iesapidīgajām personāla izmaiņām “Ferrari” komandas sastāvā kompānijas prezidents Serhio Merčione ir aicinājis vienības personālu nebaidīties no izmaiņām un uzticēties jaunā komandas bosa Mauricio Arivabanes darbam. “Man ir liela ticība Mauricio,” kompānijas Ziemassvētku pasākumā paziņoja Marčione. “Viņš pārzina F1 pasauli jau ļoti sen un viņam ir spējas šajā smagajā periodā pagriezt “Scuderia” pareizā virzienā. Nebīstieties no pārmaiņām un esiet drosmīgi – dalieties ar savām idejām. Es zinu, ka jūs to spējat un tieši tas ir vajadzīgs “Ferrari”.” Interesanti, ka iepriekšējā reize, kad “Ferrari” nespēja izcīnīt nevienu uzvaru sezonas laikā bija 1993.gadā, kad komanda mocījās ar F93A modeļa aktīvās balstiekārtas problēmām – toreiz Žans Alezī un Gerhards Bergers kopā atnesa komandai vien 3 goda pjedestālus.

Lotus” komanda ir nospraudusi mērķi cīnīties ar “Williams” komandu, kad nākamajā sezonā vienība arī pāries no “Renault” dzinējiem uz “Mercedes” motoru izmantošanu. Pērn ar “Renault” dzinējiem “Williams” Konstruktoru kausā finišēja 9.vietā, bet šogad ar “Mercedes” spēja pacelties uz trešo vietu. Savukārt “Lotus” šajā pašā periodā nokrita no 4.vietas pērn uz astoto šogad un komandas tehniskais vadītājs Niks Česters ir pārliecināts, ka dzinēju piegādātāja maiņa ļaus vienībai strauji uzlabot savu sniegumu: “Es domāju, ka mēs varam veikt iesapidīgu lēcienu. “Williams” parādīja, kā tas jādara. Nebūs viegli viņus noķer, bet mēs centīsimies sākt cīņu ar viņiem.”

“Porsche” ir pabeiguši Marka Vēbera avārijas izmeklēšanu. WEC čempionāta noslēguma posmā Interlagosā Vēbers ātrākajā trases daļā piedzīvoja iespaidīgu avāriju, kā rezultātā nonāca slimnīcā un guva satricinājumu. “Porsche” analīzes rezultāti liecina, ka Vēbera 919 modeļa aizmugure ir aizķērusi Mateo Kresoni pilotētās “Ferrari 458 Italia” mašīnas priekšējo daļu un tā rezultātā sekojusi avārija. Video ar sadursmes brīdi nav fiksēts, tomēr arī “AF Corse Ferrari” uzskata, ka ir bijis kontakts starp abām mašīnām, kas tad arī kļuva par avārijas iemeslu. “Mēs esam visai droši, ka tehniskajā ziņā mašīnai nebija nekādu problēmu, kas varēja izraisīt šo avāriju,” paziņoja “Porsche” LMP1 projekta tehniskais direktors Alekss Hicingers. “Avāriju visdrīzāk izraisīja pavisam neliels kontakts, taču tajos milzīgajos ātrumos kontaktam nemaz arī nebija jābūt nopietnam, lai izraisītu nekontrolētu avāriju.”

1 KOMENTĀRS

  1. cereesim ka Mauriicijs zin ko dara. paarmainjas paarmainju peec ir bezjeedziigas. rekaa toreiz- atlaida Aldo Kosu, a tagad izraadaas ka shameejais baigais vecis un dara Mercedesus varenus.

    es joprojaam uzskatu ka bez Braunu Rossa sarkanajiem neiztikt, ja grib challendzhot SidrabBultas.