Ir pagājis gads kopš Mihaela Šūmahera slēpošanas incidenta un šobrīd atkal palielinājusies interese par to, kāds progess ir panākts vācieša atveseļošanās procesā.

Pirms pāris dienām bijušais F1 pilots Filips Streifs, kurš ir daļēji paralizēts pēc avārijas 1989.gadā, paziņoja intervijā franču presei, ka Šūmahers pagaidām nespēj runāt, tomēs spēj atpazīt tos, kas viņam ir apkārt. Runājot par Šūmahera nākotni, Streifs paziņoja, ka “iespējams kādu dienu vācietis spēs staigāt ar kruķiem”.

Par savu informācijas avotu Streifs norādīja Šūmahera ārstējošo ķirurgu Džerardu Sailantu un vācieša sievu Korīnu, tomēr ārsts neapstiprina, ka būtu runājis ar bijušo F1 pilotu pēdējā gada laikā. Arī Šūmahera menedžere Sabīne Kema intervijā “Reuters” paziņoja, ka Filipa Streifa paziņojumiem nav pamata un viņi ar Šūmaheru pat nekad nav bijuši draugi.

“Es nevaru apstiprināt Streifa kunga paziņojumus,” paziņoja menedžere. “Viņam nav kontakts ar mums un nekad nav bijis. Starp Streifa kungu un Mihaelu nekad nav bijusi draudzība.”

“Mums vēl priekšā ir ļoti ilgs atveseļošanās process,” turpināja Kema. “Ņemot vērā traumu smago raksturu, protams, ir vērojam progress.”

Tostarp Kema arī apliecināja, ka gandrīz visi Šūmahera atbalstītāji un sponsori ir pagarinājuši līgumu ar septiņkārtējo pasaules čempionu.

1 KOMENTĀRS

  1. Protams, ka tas nav pienākums vai galēja nepieciešamība, taču interese par to kā viņam iet ir milzīga. Vai tad tiešām nevar pateikt kko vairāk, kā vispārīgas frāzes? Es saprotu privātumu utt, taču info par to kā ir veicies, un kāds ir progress (vai arī ka progresa nav) būtu 100 X labāk, nekā šitās baumas, viens saka to, cits vēl kko citu.
    Un ja tiešām pateiktu, ka situācija ir tāda, un tāda, tad atkristu visas tās baumas un puspatiesības.