2014.gada sezonas noslēgums vairākiem pilotiem bija vēl īpašāks, jo arī šajā laikā viņi tika pie jauniem līgumiem uz nākamo sezonu, kamēr kāds iestūrēja laulības ostā.

Mačello uz “Sauber”

“Ferrari” protežē Rafaele Marčello tika apstiprināts par “Sauber” komandas rezervistu un tādejādi turpinājās “Ferrari” un “Sauber” komandas sadarbība pilotu apmaiņas ziņā. Itālietis 2013.gadā kļuva par Euro F3 čempionu, bet pērn izcīnīja vienu uzvaru (Spa) GP2 sērijās, kur viņš turpinās startēt arī šogad. Marčello, kurš ticis pie iesaukas ‘Lello’, pirms pāris gadiem kļuva par “Ferrari” jauno pilotu akadēmijas biedru, kas viņam tagad ir pavēris ceļu tuvāk F1.

Verņē būs rezervists

Tostarp Žans Ēriks Vērņē ir nolēmis kļūt par “Ferrari” komandas rezerves un testu pilotu un uzskata, ka šī loma ir krietni labāk izvēle nekā kļūt par “Caterham” komandas pamatsastāva braucēju. “Ferrari” komanda nolēma piesaistīt pieredzējušo francūzi un izmantot viņa zināšanas simulatora attīstībā, kamēr otrs komandas rezervists Estebans Gutjeress būs oficiālais rezerves pilots Maranello vienībā. “Šādi es palikšu ciešā saiknē ar F1,” paziņoja Verņē. “Protams, man ir motivācija arī palīdzēt attīstīt “Ferrari” simulatoru, lai komanda atkal spētu gūt uzvaras. Tas ir lielisks pavērsiens. Es krietni labprātāk sēžu uz “Ferrari” rezervistu soliņa nekā piedalos sacīkstēs tādas komandas sastāvā, kā, piemēram, “Caterham”.”

Batons aprecējies

No nākamās sezonas Džensona Batona draudzeni Džesiku Mičibatu būs jāuzrunā kā ‘Batona kundze’. Britu pilots, kurš pavisam nesen tomēr tika apstiprināts “McLaren” sastāvā, svētku laikā iesūrēja arī laulības ostā. Savā tvitera kontā Batons paziņoja: “Laimīgu jauno gadu no Batona kunga un kundzes!”. “Daily Mail” publicēja paparci fotoattēlus, kur abi redzami svinīgās ceremonijas laikā Maui, Havaju salās. Kāzu auto bija klasiskais “Pontiac GTO” kabriolets.

1 KOMENTĀRS

  1. Vernjam pat gribot nesanaaktu braukt ar Katramu, jo taada komanda vairs nepastaav.

    vieniigaa ceriiba piedaliities gonkaas vinjam ir ja tiek pienjemts leemums lielajiem dragaat ar trejaam mashiinaam. varbuut Ferrari jau zin ka taads leemums buus, ja tik daudz rezervistus noalgo?

  2. ir ziņa, ka Honda varētu būt uzrāvusies uz caumuru noteikumos – šiem galīgā dzineja versija jāiesniedz ‘homologācijai’ š.g. 28 februārī , kamēr, ‘pateicoties’ reņu, un vēl kāda F1 tīma pūliņiem, kuru i nosaukt skaļi nav vajadzības, “esošo” dzinēju (t.i. meršu, ferrari un reņu) ‘iesaldēšana’ ir dikti nosacīta šogad…