Sebastiana Fetela ķivere nav kopēta no Šūmahera jaunības dienu ķiveres, apgalvo Jens Munsers – četrkārtējā pasaules čempiona ķiveru dizaineris. “La Gazzetta dello Sport” un “Sport Bild” ziņoja par ciešo līdzību starp abu vāciešu ķiverēm un to, ka Fetels varētu būt izmantojis Šūmahera kartinga laiku ķiveres krāsojumu. “Mēs apzināti veidojām dizainu ļoti vienkāršu,” paziņoja Munsers. “Mums patika viņa sākotnējā ķivere, kas tika izmantota testos Maranello, vienīgi Sebastians vēlējās pievienot Vācijas karoga krāsas.” Arī Fetela asistente Britta Roeske apstiprināja, ka dizains tapis bez Sebastiana vai dizainera iedziļināšanās Šūmahera ķiveres 80to gadu dizainā.

Tostarp savu ķiveres krāsojumu parādījis arī “Lotus” pilots Romēns Grožāns, kurš testos Heresā startēja ar parastu melnu krāsojumu. Uz Grožāna ķiveres augšējās daļas ir redzams veltījums fancūzim Žilam Bjanki, kurš joprojām turpina atlabšanu pēc smagās avārijas Japānas GP laikā. Turklāt Grožāns intervijā franču presei paziņoja, ka jau pirmajos testos Heresā izjutis, cik būtiski jaunais “Lotus” modelis E23 atšķiras no iepriekšējā un cik milzīgs solis uz priekšu tas ir. “Pāri visam, es ļoti izbaudīju mašīnas pilotēšanu un tas nav noticis jau pasen,” atzinās Grožāns.

Tostarp Tokijā ir notikusi “McLaren Honda” prezentācija, kurā uzstājās gan “Honda” pārstāvji, gan “McLaren” vadība, gan arī abi piloti Fernando Alonso un Džensons Batons. Piedāvājam šīs prezentācijas video apkopojumu.


Broadcast live streaming video on Ustream

1 KOMENTĀRS

  1. Oi, ja sāktu uzskaitīt Airtona Sennas ķiveres krāsu kopijas, tad laikam A4 lapaspuse būtu par maz! Dzeltenais + zaļas vai zilas līnijas, tā ir standarta parādība. Tikai ar ķiveri nepietiek, to ko izdarīja Airtons Senna, vairs neviens drošvien neizdarīs. (nejaukt ar M.Š. 7 un S.V. 4 tituliem)

  2. nu jau aiziet galīgā sviestā –

    http://www.grandprix247.com/2015/02/10/ecclestone-has-stupid-plan-to-bolster-shrinking-f1-grid/

    šķiet ka nevienam nerūp sakarīgu/vai vispār komandu daudzums F1. Ka tik naudiš nāk. Tas jau sen zināms ka B.C.E. nevar ciest ne to pižonu Malju, ne Skabargu Lopesu, nu par veco Pēteri vēl tā, be ja šamam piķa naf tad arī viš nav vajadzīgs – te nu tad rodas ”ģeniālas” alternatīvas. God Save The F1