Kamēr pirmajā testu dienā ātrāko apļa laiku uzrādīja “Lotus” pilots Pastors Maldonādo, par lielāko dienas ekscesu parūpējās Felipe Nasrs un Sūzija Volfa, kas piedzīvoja sadursmi.

Sūzija Volfa ar “Williams” atradās ieskriešanās aplī, kamēr Nasrs ar “Sauber” tobrīd bija lidojošajā aplī un abu starpā notika sadursme 5.līkumā. “Williams” modelim bija bojājumi priekšējā kreisajā pusē, kamēr “Sauber” mašīnai bija bojāta labā aizmugurējā daļa. Pēc incidenta abi vainoja viens otru.

Sūzija Volfa paziņoja, ka tas bijis ‘muļķīgs’ incidents un to, ka Nasrs pirms līkuma esot piebraucis viņai priekšā, izmantojot visu trasi, ko arī apstiprina trases drošības video novērošanas ieraksti.

“Es saglabāju savu trajektoriju, taču negaidīju, ka viņš tik agresīvi piebrauks man priekšā,” paziņa Volfa. “Viņš uztriecās manas mašīnas priekšai. Pēc tam es gāju uzreiz pie viņa un vaicāju, kas, pie velna, notiek. Bet viņš tobrīd bija bez runas spējām un man bija līdzīgas izjūtas.”

Nasrs Volfa testiTostarp Nasrs apgalvoja, ka Volfa it kā esot devusi viņam vietu trasē un tad pēkšņi ietriekusies aizmugurē.

“Es viņu noķēru 4.līkumā un redzēju, ka viņa nobrauc uz labo trases malu,” skaidroja Nasrs. “Tāpēc es domāju, ka viņa redz mani tuvojamies. Tad es tuvojos 5.līkumam un iebraucu bremzēšanas zonā un jutu triecienu pa mašīnas balstiekārtu aizmugurējā daļā. Es jautāju, vai viņa mani redzēja un viņa atbildēja, ka nē.”

Abas mašīnas pirms testu dienas beigām tika saremontētas, taču Volfas darbu apturēja eļļas spiediena krišanās, kamēr Nasram nācās apstāties, jo atklājās neatbilstības telemetrijas datu plūsmā. Pirms incidenta Volfa bija veikusi visvairāk apļus no visiem pilotiem un dienu pabeidza ar 86 apļiem, kamēr Nasts noriņķoja 79.

1 KOMENTĀRS