Force India” komanda parādījusi pirmos attēlus ar savu jauno modeli VJM08, kas jau rīt Barselonā piedzīvos debiju testos. Komanda pilnībā izlaida Heresas testus, bet iepriekšējā nedēļā Barselonā startēja ar pērnā gada modeli. Mašīna tikusi ‘piešķilta’ komandas fabrikā un tiek transportēta uz Barselonu, tomēr kavēšanās ražošanas procesā nozīmē, ka tā tiks testēta tikai testu pēdējās trīs dienās.

Manor” komanda vakar paziņoja, ka tā turpina cītīgi strādāt pie jauna modeļa izstrādes un tās plānos ietilpst piedalīties jau pirmajā posmā Austrālijā. Turklāt komanda ir nosaukusi arī vienu no saviem diviem pilotiem – Vils Stīvenss, kurš pērn Abu Dabi startēja “Caterham” komandas sastāvā. Jāpiebilst, ka pirms nedēļas “Marussia” komandai (“Manor”) izdevās veiksmīgi pārtraukt bankrota procedūru un turklāt vienība jau ir nodrošinājusi sev “Ferrari” motoru piegādi uz nākamo sezonu.

“F1LV

Vakar Fernando Alonso beidzot pameta slimnīcu, lai dotos uz mājām un tur turpinātu atgūties no vieglā smadzeņu satricinājuma, ko viņš guva avārijā Barselonas testos. Tas nozīmē, ka otrajā Barselonas testu sesijā “McLaren” komanda Alonso vietā mašīnā sēdinās Kevinu Magnusenu. Savukārt FIA plāno uzsākt savu avārijas izmeklēšanu un izmantos trases drošības kameru video, lai noteiktu, kas tieši bija par iemeslu Alonso avārijai. Atgādinām, ka “McLaren” pilnībā noliedza tehniksas problēmas un negadījumā vainoja pēkšņu vēja brāzmu.