“Red Bull” komanda, kas pirmssezonas testos Heresā un Barselonā izmantoja sev neierasto melnbalto krāsojumu, ir prezentējusi jauno mašīnas krāsojumu, kuru trasē varēs redzēt nākamnedēļ notiekošajā Austrālijas Grand Prix izcīņā. Komanda savā krāsojumā saglabājusi ierastos violeti zilos toņus ar sarkano bulli mašīnas aizmugurē. Komandas ģenerālsponsors arī šosezon būs “Infiniti”. Atgādinam, ka šosezon “Red Bull” komandu pametis tās ilggadējais līderis Sebastians Fetels, kuru nomainījis Daņila Kvjats.

Sūzija Volfa“Williams” komanda paziņojusi komandas testu braucējas Sūzijas Volfas darba grafiku šai sezonai. Volfa piedalīsies piektdienas testu sesijās Spānijas GP izcīņā Barselonā, kā arī Silverstounas trasē notiekošajā Lielbritānijas GP. Tāpat “Mercedes” komandas vadītāja Toto Volfa sievai paredzēts piedalīties testos, kas notiks pēc Spānijas un Austrijas GP  izcīņām. “Williams” pārstāvji paziņojuši, ka otrs komandas testu braucējs GP3 čempions Alekss Linss šosezon sacīkšu nedēļu nogalēs pie stūres nesēdīsies.

Motor Racing - Formula One Testing - Test Three - Day 3 -  Barcelona, Spain“Ferrari” komandas jaunais vadītājs Mauricio Arivabane paziņojis, ka komandas personāla un testu braucēja Estebana Gutjeresa došanās uz skatītāju ložām Barselonas testu laikā patiesībā ir bijusi protesta akcija pret iespējamajām izmaiņām noteikumos, kas samazinātu boksu celiņa caurlaižu skaitu, ko katra komanda var piešķirt F1 kvēlākajiem un turīgākajiem faniem. “Austrālijā būšot nopietnāki ierobežojumi caurlaižu sistēmā, manuprāt, tas nav pieņemami,” uzskata Arivabane. “Ja mēs turpināsim padarīt šo sportu arvien ekskluzīvāku, tad tas beigsies ar to, ka boksu celiņš būs pilnīgi tukšs.” Jautāts par to, vai Arivabane par šo tēmu jau runājis ar Berniju Eklstonu, itālis atbildējis: “Es gaidu telefona zvanu no viņa.”

“Formula 1 čempionātā nereti redzam situācijas, kad baumas kļūst par realitāti. Es sēžu tribīnēs, pirms tā kļūst par realitāti.” / M. Arivabane

1 KOMENTĀRS

  1. Kas tad nu – jaunajam Ferrari vadītājam atteiktas boksu caurlaides viņa brālēniem, māsīcām, tantēm un onkuļiem, klasesbiedriem un pagalma čomiem, vīna dzeršanas un makaronu ēšanas partneriem, bijušajām mīļākajām, vietējā kroga šefpavāram un brāļa sievas krusttēva dēlam? Man jau šķiet, ka tieši šāds kontingents veido 2/3 no tām ‘īpaši svarīgo personu’ masām, kas tur boksos regulāri dirn GP izcīņu vīkendos. Vecais Bernija onkulis pirmsstarta laukumā saviem spēkiem tam pūlim vairs nav spējīgs pat cauri izspraukties.
    Aldis varētu palabot, ja kļūdos…