Sebastians Fetels pirmo reizi ar “Ferrari” komandu sazinājās jau 2008.gadā un kopš tā laika notikušas vairākas slepenas tikšanās, kuru laikā tika pārrunāta iespējamā pāriešana uz Maranello komandu. Tolaik 2008.gadā Fetels aizvadīja debijas sezonu “Toro Rosso“ komandā un izcīnīja pirmo uzvaru Moncā. “Kad es ierados “Toro Rosso”, sāku sveicināties ar “Ferrari” bosu Stefano Domenikalli un ar “Ferrari” mehāniķiem, kas apkalpoja manu dzinēju,” atceras Fetels.

“2008.gadā man bija tikšanās ar Domenikalli par iespējamo pāreju uz “Ferrari” un nākamā bija 2010.gadā, tomēr nekas netika parakstīts. Starpsezonā pirms 2013.gada es pat slepus devos uz Maranello, lai satiktos ar Montidzemolo un runātu par līgumu.

“Sarunas turpinājās un kontakts palika arī pēc Domenikalli aiziešanas – es satikos ar Marko Matiači un Montidzemolo. Taču abi viņi drīz vien arī pazuda no “Ferrari”. Es jautāju padomu arī Mihaela Šūmahera menedžerei Sabīnei Kemai, taču diemžēl man nebija iespējas jautāt pēc Mihaela padoma.”

ManorManor” komanda vēl soli tuvāk, lai jau Austrālijas GP atgrieztos F1 apritē. Ceturtdien komanda ar pārveidoto 2014.gada modeli veica obligātos triecienizturības testus un šasijai dota zaļā gaisma dalībai Grand Prix posmā. Tostarp pacēlies jautājums par “Manor” izredzēm pārvarēt 107% robežu Austrālijā. Pērn Rosberga pole laiks bija 1m26.764s, bet 107% robeža 1m32.837s. Toreiz Makss Čiltons ar pērnā gada “Marussia” modeli stabili iebrauca 107% un uzrādīja laiku 1m29.586s. Šogad formulas ir palikušas 2-3s aplī ātrākas un tas nozīmē, ka “Mercedes” pole laiks Austrālijā varētu būt ap 1m23.7s un savukārt 107% robeža pacelsies līdz 1m29.6s. Tas ir rezultāts, ko pagājušā gadā uzrādīja Čiltons un ja komanda spēs kaut nedaudz progresēt salīdzinājumā ar pagājušo gadu, tad pārvarēs 107% robežu.

Bijušais “Sauber” rezerves pilots Gido van der Garde ir iesūdzējis tiesā savu bijušo komandu, jo viņam pienācās būt uz starta Austrālijas GP, kā to paredzējis sākotnēji noslēgtais līgums. Vēlāk komanda pārdomāja un šobrīd komandā startē Felipe Nasrs un Markuss Ēriksons. Tomēr Van der Garde ir pieprasījis ārkārtas lietas izmeklēšanu Viktorijas štata Augstākajā tiesā vēl pirms Austrālijas GP izcīņas. Jāpiebilst, ka sākotnēji “Sauber” plānos ietilpa šogad startēt ar Žilu Bjanki un Gido van der Gardi sastāvā.