“Pirelli” kompānija, kas jau piekto sezonu pēc kārtas būs vienīgie F1 riepu piegādātāji, paziņojusi, ka uz sezonas atklāšanas sacīkstēm Austrālijā komandas tiks apgādātas ar mīkstā un vidējā sastāva riepām, Malaizijā tiks piedāvātas vidējā un cietā sastāva riepas, bet Ķīnā un Bahreinā – mīkstās un vidējās. Ar tieši šāda pašas cietības riepām komandas uz konkrētajiem posmiem tika apgādātas arī 2014. gadā. Riepu marķējumi starpsezonā nav mainījušies.

“Williams” komandas tehniskais direktors Pats Simonds izteicies, ka ir pārsteigts par “Mercedes” pārsvaru pirmssezonas testos. Uz jautājumu par to vai Simonds gaidījis šādu “Mercedes” pārsvaru, Simonds atbildējis: “Nē, negaidīju. Kā lielākā daļa cilvēku, negaidīju, ka viņi būs tik pārliecinoši.” Sezonas pēdējos testos “Mercedes” braucēji ar mīkstā sastāva riepām pārspēja visas komandas, kuras brauca ar ievērojami ātrākajām supermīkstajām riepām. “Tad jau redzēsim, bet nedomāju, ka esam neizdevīgā situācijā. Reālus secinājumus varēs izdarīt Ķīnā vai Bahreinā, jo Melburnas trase vienmēr bijusi pārāk īpatnēja, lai izdarītu secinājumus.” Simonds optimistiski vērtē “Williams” komandas cerības šosezon: “Manuprāt, mēs esam strādājuši ļoti cītīgi pie jaunās formulas, un pilnīgi noteikti neesam zaudējuši konkurētspēju. Pagājušajā gadā uzsāktais progress tiek veiksmīgi turpināts.”

“Red Bull” komandas līderis Daniels Rikjardo izteicies, ka ir sajūsmā par jaunās sezonas sākšanos. “Ir lieliski atgriezties dzimtenē, kur svaigais gaiss nudien spēj dot māju sajūtu. Pēdējā laikā ļoti reti esmu mājās, tādēļ izbaudu katru mirkli šeit.” Pagājušajā sezonā Rikjardo savu tautiešu acu priekšā izdevās izcīnīt 2. vietu, tomēr pēc sacīkstes tika diskvalificēts. Par smaidīgāko braucēju F1 sauktais austrālis uzskata, ka iespēja Melburnai rīkot sezonas atklāšanas sacīkstes ir absolūta privilēģija, kā arī veltījis daudz labus vārdus atbalstītājiem. “Austrāļu fani nav kautrīgi, viņi vienmēr ir gatavi atbalstīt, būs skaļi un spilgti. Viņi vienmēr bijuši ļoti aizrautīgi. Ir ļoti patīkami redzēt, cik strauji F1 popularitāte šeit pieaug.” Rikjardo arī izteicies, ka ir apmierināts ar testos paveikto, neraugoties uz problēmām ar mašīnas izturību, toties atzīst, ka izdevies iegūt ļoti daudz informācijas un iemācīties jaunās mašīnas nianses.