Aizvadītajā nedēļā noticis WTCC sezonas 1. posms Argentīnā Termas de Rio Hondo trasē, kur līdzīgi kā pērn abas uzvaras tika “Citroen” komandai. 1. sacīkstē pie panākuma tika mājnieks Hosē Marija Lopess, bet 2. sacīsktē pie panākuma tika deviņkārtējais WRC čempions Sebastians Lēbs.

Jau kvalifikācijā “Citroen” braucējiem izdevās ieņemt pirmās četras starta pozīcijas – pole positon Lopesam, aiz viņa Mulērs, Lēbs, Hua. 5. vietā Honda braucējs Monteiro, kas no Lopesa atpalika vairāk kā 2 sekundes.

Pirmās sacīkstes startā Mulēram izdevās apdzīt Lopesu, tomēr pagājušā gada čempions ātri vien pozīciju atguva, un sacīkstes gaitā vairs neatlaida uzvaras grožus no savām rokām. Pārliecinoša trešā vieta Lopeza un Mūlera komandas biedram Lēbam, tikmēr Hua finišēja septītais aiz Monteiro, Tarkvīni un Mišelisa. 8. palika bijušā F1 braucēja Maksa Čiltona brālis Toms Čiltons. 2012. gada čempionam Robertam Hafam nācās izstāties avārijas izraisītās balstiekārtas problēmu dēļ.

https://www.youtube.com/watch?v=Qio1nebAOZg

Otrās sacīkstes sākās ar pirmajā pozīcijā startējošā Tompsona un d’Astes sadursmi, kas liedza abiem braucējiem cīņu par punktiem. Tarkvīni centieni izraut vadību nevainagojās panākumiem, un ļāva Hua no septītās pozīcijas tikt līdz pirmajai. Uzreiz aiz ķīnieša iekārtojās Lēbs un Koronels, taču Hua kļūda ļāva Lēbam apdzīt komandas biedru. Neplānots boksu apmeklējums atsvieda Hua vēl tālāk no cīņas par augstvērtīgu rezultātu. Lēba ceļu pretī uzvarai vēl centās pajaukt Lopess, tomēr bija nesekmīgs, trešais finiša līniju šķērsoja Monteiro, uzreiz aiz viņa komandas biedrs Tarkvīni. Savukārt Ivanu Mūleru piemeklēja problēmas pēc sadursmes ar Sebastianam Lēbam piederošās komandas braucēju Bennani, kurš sacīkstes beidza 5. vietā. Par avārijas izraisīšanu Mūlers saņēmis 5 starta vietu sodu nākamajā posmā, kas 19. aprīlī notiks Marokā.

https://www.youtube.com/watch?v=aTKn7qDcjbM

Kopvērtējumā pēc 2 no 24 sacīkstēm par līderi kļuvis Lopess ar 48 punktiem, uzreiz aiz viņa Lēbs, kam par 5 punktiem mazāk. Trešo vietu ieņem Tiagu Monteiro ar 28 punktiem, bet Mūlera un Tarkvīni kontā 22 punkti.