“Manor” komanda ir apstiprinājusi, ka otrs komandas pilots šīs sezonas pirmajos posmos būs spānis Roberto Meri.

Pirms pāris nedēļām “Manor” paziņoja par plāniem atgriezties F1 čempionātā un apstiprināja, ka viens no tās pilotiem būs Vils Stīvenss, kurš pērn Abu Dabi aizvadīja sacīksti “Caterham” sastāvā. Arī Meri ir pieredze iepriekšējā sezonā “Caterham” vienībā – viņš Moncā, Sočos un Suzukas trasē piedalījās piektdienu treniņos.

Šī gada sākumā Meri jau bija noslēdzis līgumu ar Formula Renault 3.5 čempionāta komandu “Pons” un pagaidām nav skaidrs, kā spānis apvienos savus startus, jo dažos gadījumos kalendāri pārklājas. Tomēr nav izslēgts, ka sezonas gaitā Meri vietā “Manor” komandas formulā sēdīsies cits pilots.

Jāpiebilst, ka Roberto Meri aiz muguras visai cienīgi panākumi zemākajās sacīkšu sērijās un spilgtākais no tiem ir tituls 2011.gadā Euro F3 čempionātā. Bet vēlāk Meri startēja DTM čempionātā un pērn ieņām 3.vietu Formula Renault 3.5 čempionātā.

“Esmu sajūsmā, ka man būs iespēja debitēt “Manor” komandas sastāvā,” paziņoja Meri, kura menedžeris ir bijušais F1 pilots Marks Blandels. “Tā ir liela atbildība, taču esmu gatavs sper šo soli un palīdzēt komandai attīstīties.”

Līdz ar Roberto Meri apstiprināšanu, šogad Formulā 1 būs divi spāņu debitanti (otrs ir Karloss Saincs) un pēdējo reizi tā notika 1999.gadā, kad debitēja Pedro de la Rosa un Marks Žene.

Jāpiebilst, ka reizē ar Meri “Manor” apstiprināja, ka tās testu un attīstības pilots būs GP2 braucējs Džordans Kings, kurš ir komandas vadītāja Džastina Kinga dēls.

1 KOMENTĀRS