MotoGP “Ducati” komandas braucējs Andrea Doviciozo uzskata, ka 2015. gada motocikls ir spēcīgāks un vairāk konkurētspējīgs, nekā moči, ar kuriem Keisijs Stoners, laikā no 2007. līdz 2010. gadam, izcīnīja 23 uzvaras un čempiona titulu.

Pārstrukturētā “Ducati” komanda bija ātrākā pēdējos pirms sezonas testos Katarā, iepriekšējā nedēļā. Doviciozo, intervijā itāļu laikrakstam ‘Gazzetta dello Sport’ tika jautāts kāda ir “Ducati” komanda salīdzinājumā ar Stonera ēru: “Es ticu, ka šobrīd mēs esam stiprāki un vairāk konkurētspējīgi.”

“F1LV

“Toreiz Keisijs dominēja, bet tas vairāk bija dēļ viņa paša, jo otrs “Ducati” braucējs nebija ne tuvu. Tas nozīmē, ka motocikls nebija tik konkurētspējīgs.”

Doviciozo atzina, ka viņa mērķis ir pjedestāls Losailā, bet viņš paredz, ka “Honda” un “Yamaha” būs spēcīgāki, nekā tas bija testos.

“Mēs dodamies uz Kataru, lai nokļūtu uz pjedestāla,” viņš teica.

“Mēs bijām ātri testos, bet es zinu šos četrus braucējus ļoti labi, es zinu, kādi motocikli viņiem ir, kā viņi strādā testos, un kā sacīkšu nedēļas nogalēs.”

“Nokļūt uz pjedestāla būs ļoti grūti.”

Jāatgādina, ka MotoGP sezona sāksies šajā nedēļas nogalē, ar nakts sacīksti Katarā, Losailas trasē. MotoGP kvalifikāciju, un arī visu klašu sacīkstes varēsiet vērot “VIASAT Sport Baltic” kanāla tiešraidēs.