21 gadu jaunais Konstantīns Calko joprojām cītīgi strādā uz savu mērķi – kļūt par pirmo latvieti Lemānas 24 stundu sacīkstē. Šogad tiek sperts vēl viens ļoti svarīgs solis šajā virzienā – starts Eiropas LeMans Series LMP3 klasē ļautu iegūt vajadzīgo pieredzi, lai attīstītu savu karjeru izturības sacīkstēs.

Calko savulaik kļuva par Latvijas sensāciju kartinga pasaulē, kāpjot uz goda pjedestāla prestižajās Rotax Max Challenge Grand Final DD2 sacensībās, bet vēlāk izcila startēja ar Radical prototipiem Eiropas Supersport un Masters kategorijās, bet šogad Konstantīns startēs latviešu, lietuviešu un spāņu kopprojekta komandā “SVK by Speed Factory”, kas piedalās ELMS seriālā LMP3 kategorijā ar eleganto “Ginetta-Nissan” prototipu.

Pirmās sacīkstes Konstantīnam Calko jau ir aiz muguras un žurnāls ENERGY sadarbībā ar portālu DELFI aicina lasītājus uzdot jautājumus jaunajam sportistam. Pievieno savu jautājumu komentāros un atbildes uz labākajiem varēsi lasīt jaunākajā e-žurnāla “ENERGY” numurā, kā arī portāla “Delfi”!

1 KOMENTĀRS

  1. Костя,вот тут пишут,что ты первым из Латвии можешь представлять страну на таком уровне,тоесть поднимаешь престиж страны на мировом уровне,а есть ли обратная поддержка от государства?помогает ли оно достигать тебе твоих целей?