Sadarbībā ar Red Bull pavāru Niku Gulbergu tiek organizēta līdzjutēju tikšanās un kopīga Bahreinas GP sacīkstes skatīšanās svētdienas pēcpusdienā krogā ‘Kungu Rija’.

Pirmā tikšanā būs kā izmēģinājums regulāriem pāsākumiem un kluba dibināšanai, ja par to būs interese plašākam līdzjutēju pulkam.

Svētdien 19.aprīlī ierašanās ‘Kungu Rija’ pagrabstāva krogā ir plānota no 16:30 un tad līdz pat sacīkstes sākumam 17:30 būs iespējams piedalīties savstarpējā diskusijā, iepazīties ar citiem līdzjutējiem, aplūkot fotogrāfijas un autentisko F1 atribūtiku, kā arī uzdot jautājumus namatēvam Nikam.

Ņemot vērā, ka vietu skaits pasākumā ir ļoti ierobežots, potenciālos dalībniekus aicinām iepriekš pieteikties, izmantojot elektronisko anketu.

Pieteikšanās pasākumam slēgta

1 KOMENTĀRS

  1. Uzreiz jāsaka, ka man pāsam šoreiz neizdosies piedalīties pasākumā, jo paralēli F1 notiek MotoGP posms Argentīnā. Tomēr šo pasākumu uzskatīsim par izmēģinājuma reizi un atkarībā no līdzjutēju intereses domāsim par to, cik regulāri šādus pasākumus plānot un kā tos uzlabot, piemēram pieaicinot uzstāties ekspertus, sacīkšu braucējus vai pieredzējušus līdzjutējus. Gaidu ieteikumus!