Niko Rosbergs uzstādījis ātrāko apļa laiku 2. Bahreinas Grand Prix treniņā. Savu komandas biedru Hamiltonu viņš pārspēja par 0,1 sekundi. Trešais, pussekundi zaudējot Rosbergam, palika Kimi Raikonens, bet otrs “Ferrari” braucējs Sebastians Fetels bija ceturtais ātrākais.

Piekto labāko apļa laiku uzrādīja Valteri Botass, bet sestais palika Daniels Rikjardo. Šodienas jubilārs, Romēns Grožāns, palika 13. vietā. Grožānam šodien paliek 29 gadi.

Treniņu sesijas sākumā trases malā apstājās Džensona Batona formula, taču “McLaren-Honda” mehāniķi spēja to salabot, un uz treniņu otro pusi Batons spēja atgriezties trasē, un uzrādīt priekšpēdējo rezultātu. 10 minūtes pirms beigām, Fetels sadūrās ar Serhio Peresu pirmajā līkumā. Tika izkārti sarkanie karogi, jo uz trases mētājās atlūzas no “Ferrari” priekšējā antispārna.

Rezultāti:

T2 rezultāti

1 KOMENTĀRS

  1. Reku Hamiltona līgums ar Mercedesiem beidzot esot gatavs un atlicis tik vien uzlikt parakstus. Ilgi vilkās gan! Un te jaunums- Ferrari un Mercedes ”galvas” vienojušās un nobloķējuši iespēju Hamiltona pāreju uz Ferrari. Kurš te šaubījās par minējumu, ka uzvarot šogad, Hamiltons taisītos uz Ferrari? Un pasakiet, ka viņš to nedarīs vēlāk, tik vienošanās cena gan nav zināma šobrīd.

    • neticu ka Ferrari algos gan VET, gan HAM. prieksh kaa? lai komandaa saaktos karsh starp abaam garazhas puseem?

      Skudeerija izsenis ir bijusi komanda ar vienu pilotu kam liidera status. nedomaaju ka Arivapenim ir taada teikshana lai mainiitu sho tradicionaalo filazofiju.