Septiņkārtējā pasaules čempiona Mihaela Šūmahera dēls Miks aizvadījis savu pirmo posmu F4 čempionātā, izcīnot uzvaru pēdējā no trim sacīkstēm. Sešpadsmitgadīgais Šūmahers Vācu ADAC F4 čempionāta sezonas pirmajās sacīkstēs palika devītais, kļūstot par veiksmīgāko debitantu. Otrajās sacīkstēs Šūmahers finišēja 12. vietā, bet pēdējā braucienā, startējot no otrās pozīcijas, pārliecinoši kontrolēja sacīkšu gaitu, rūtaino finiša karogu sasniedzot visātrāk. Līdz ar to Miks Šūmahers, par kura tēva veselības stāvokli jaunu ziņu nav jau vairākus mēnešus, kopvērtējumā atrodas 5. vietā, kamēr viņa komandas biedrs Harisons Ņūijs ir divpadsmitais.

Šajā nedēļas nogalē Spānijā uzsākta šī gada World Series by Renault sezona, kas pēdējo gadu laikā bijis pēdējais pakāpiens vairākiem F1 braucējiem. Prestižākajā FR3.5 kategorijā pirmajās sacīkstēs uzvaru izcīnīja Olivers Roulands, lai gan sacīkšu vadībā nepavadīja ne apli. “Lotus” braucējs Meindrts van Būrens veica pāragru startu, kas ļāva viņam no trešās pozīcijas startā pakāpties uz pirmo vietu. Van Būrens to saglabāja līdz pat finišam, kad pie viņa rezultāta tika pieskaitītas 20 sekundes, atbīdot nīderlandiešu braucēju uz 5. vietu. Līdz ar to “Fortec” komanda guva dubultuzvaru, jo 2. vieta tika Roulanda komandas biedram Džazemanam Džafaram, bet 3. palika Dīns Stounmans.

Otrās sacīkstes sākās ar pamatīgiem nokrišņiem, kā rezultātā braucēji trasē devās aiz drošības mašīnas, bet sacīkstes drīz vien tika apturētas pilnībā. Žūstošajā Aragonas trasē lielāko daļu sacīkšu gaitas vadībā atradās pole position ieguvējs Niks de Vrīss, kuru gan dažus līkumus pirms finiša apsteidza Metjū Vaksivjērs. Trešais finišēja Roulands, kurš līdz ar to pēc 1. posma atrodas kopvērtējuma galvgalī, par 3 punktiem apsteidzot Vaksivjēru. Sacensībās piedalījās arī F1 braucējs Roberto Meri, kuram gan cīņā par augstām vietām iesaistīties neizdevās.

IndyCar braucēja Simona de Silvestro, kas pagājušogad pildīja “Sauber” komandas testu braucējas pienākumus, atzinusi, ka sieviešu čempionāta ideja ir interesanta, tomēr uzskata, ka tas neesot pareizais virziens, kurā doties. “Es esmu pierādījusi, ka varu būt tikpat ātra kā puiši, dažreiz pat ātrāka.” Šveiciete uzskata, ka lielākā problēma, kādēļ sievietēm pēdējā laikā nav izdevies tikt F1 neesot prasmju trūkums, bet gan problēmas ar sponsoru piesaisti, jo komandas vēlas naudu nekavējoties.