“Sauber” komandas braucējs Felipe Nasrs paziņojis, ka komandai sezonas gaitā, iespējams, būs arvien grūtāk cīnīties par augstām vietām, jo “Sauber” budžets ir ievērojami mazāks par citām vidusmēra komandām, līdz ar to krietni ierobežotas iespējas mašīnas attīstībai sezonas gaitā. “Nezinu, vai būsim tik pat tuvu punktiem kā pirmajās sacīkstēs. Šis būs labs pārbaudījums, lai uzzinātu, kur mēs esam, tomēr ir skaidrs, ka sezonas laikā viss kļūs krietni sarežģītāks.” Brazīliešu debitants atzīst, ka “Sauber” komanda sezonas gaitā galveno uzmanību veltīs aerodinamikas attīstībai.

Gido van der Garde, kurš pavisam nesen bija uzmanības centrā sakarā ar tiesas darbiem pret “Sauber” komandu, veicis pārrunas ar vairākām DTM un WEC čempionātu komandām un atzīst, ka izredzes atrast vietu kādā no F1 komandām ir ļoti niecīgas. “Par Formula 1 nekad neko precīzi nevar pateikt, bet šobrīd tēmēju uz vietu DTM vai WEC nākamajai sezonai.” Van der Garde šajā nedēļas nogalē apmeklēja gan 6 stundu sacīkstes Spā, gan DTM posmu Hokenheimā. “Protams, nekad nevajag padoties, vienmēr jāsaglabā cerība. Tomēr pēc tā, kas noticis, tas viss ir nedaudz apnicis, vismaz pagaidām.”

“McLaren Honda” komanda jau uz sacīkstēm Spānijā izmantos jaunu mašīnas krāsojumu. Pagaidām gan jaunais dizains nav prezentēts, tomēr tiek baumots, ka tam būs daudz vairāk sarkanā un pelēkā krāsojuma, pateicoties “Honda” dzinēju ražotājam, ar ko šosezon uzsākta sadarbība. Līdz ar to varētu pazust sudrabainie toņi, kurus komandā ienesa “Mercedes”. Komandas vadītājs Rons Deniss piebilst, ka vairākkārt medijos izskanējušajām runām par oranžu krāsojumu neesot pamata, jo tas būtu solis pagātnē nevis skats nākotnē.

1 KOMENTĀRS

  1. 1. Visticamāk Nazram ir pamats bažām.
    2. VanderGārds ir tagad varonis un piemērs visiem pilotiem, bet bieds un lietuvēns visām jebkura seriāla komandām.
    3. Mēdiji saka ka jaunais peintdžobs ir 50Shades of Grey. Pelēkais – ko gan citu no Lielā Lunāra gaidīt! Savlaik Ņūijs, kad pārgāja uz McLaren, esot par savu jauno ofisu teicis – No!, not this grey!, paint it pink or whatever, but not this grey! L.L. zina labāk…