WEC čempionāta ietvaros aizvadītas 6 stundu sacīkstes Spā trasē, kurās “Porsche” sastāvā startēja arī F1 braucējs Niko Hilkenbergs. Kvalifikācijā “Porsche” mašīnām izdevās izcīnīt visas pirmās trīs pozīcijas, tomēr sacīkstes nezidevās tik veiksmīgas. Hilkenberga komandas biedrs Niks Tandī sadūrās ar vienu no par apli apdzītajām “Porsche 911” ekipāžām, kā rezultātā izstājās no cīņas par augstām vietām. Tikmēr cīņā par pirmo vietu “Audi” ekipāža Loterers/Trelujērs/Faslers pieveica “Porsche” ekipāžu Dimā/Lībs/Janī. “Audi” puišiem izdevās uzstādīt jaunu 6 stundu sacīkšu rekordu veiktās distances ziņā – 1232,704 km. Liela nozīme rekorda tapšanā bija tam, ka sacīkšu norisē neiejaucās ne lietus, ne drošības mašīna. 3. vietu sasniedza “Porsche” ekipāža Bernārs/Vēbers/Hārtlijs, savukārt GT klasē uzvaru izcīnīja “Aston Martin” braucēji Rīss/Makdouels/Stenavejs.

Tikmēr WTCC čempionāta 3. posmā Hungaroringā pirmajās sacīkstēs uzvaru izcīnīja pagājušā gada čempions Hosē Marija Lopess, kurš startēja no 3. pozīcijas, bet jau pašā startā izvirzījās sacīkšu vadībā, to nezaudējot līdz pat finišam. Otrais palika Lopesa komandas biedrs “Citroen” sastāvā Ivans Mellers, bet uz trešā goda pjedestāla pakāpiena kāpa “Chevrolet” raucējs Hugo Valente. Otrajā braucienā vietējos fanus iepriecināja “Honda” braucējs Noberts Mišeliss. Ungāru braucējs startēja no pirmās pozīcijas un nezaudēja to ne mirkli. Labāko trijniekā tika arī “Chevrolet” braucēji Toms Koronels un Toms Čiltons, kamēr “Citroen” braucējiem nācās samierināties ar vietām desmitnieka beigās. Kopvērtējumā pirmo vietu saglabā Lopess (129), kuram seko Lēbs (96) un Mellers (86), bet Mišeliss ar 47 punktiem ieņem 6. vietu.

Svētdien Hokenheimā lietainos apstākļos uzsākta 2015. gada DTM sezona. Pirmajā braucienā uzvaru, startējot no pole position, guva “Audi” braucējs Džeimijs Grīns, otrais palika “Mercedes” F1 komandas testu pilots Paskāls Verleins, bet trešais finiša līniju šķērsoja Pols di Resta. Pērnā gada čempions Marko Vitmans palika devitajā vietā. Vairāku sadursmju dēļ sacīkstes bija diezgan haotiskas un trasē vairākkārt devās drošības mašīna. Otrajā braucienā dubultuzvaru izcīnīja  “Audi” braucēji Matiass Ekstrems un Eduardo Mortara, bet trešo vietu “Mercedes” komandai sagādāja Garijs Pafets.