Bernijs Eklstons būtu priecīgs redzēt Audi” ienākam Formulā 1, bet brīdina, ka vācu ražotājs būtu līdzīgā situācijā, kā “Honda”, un nespētu noķert “Mercedes”.  Audi/VW tiek saistīti ar sadarbību ar Red Bull komandu, vai pat Miltonkeinā bāzētās komandas pārņemšanu. “Tas būtu labi, ja jebkurš no ražotājiem pievienotos, tas būtu lieliski,” saka Eklstons, “Bet tas viņiem būtu grūti, ienākt ar noteikumiem, kas šobrīd ir, un konkurentiem, kuriem jau četrus vai piecus gadus ir dzinējs. Viņiem paies divi vai trīs gadi lai noķertu citus.” Kad Eklstonam tika jautāts, kas varētu ļaut “Audi” beidzot izlemt, viņš teica: “Problēma ir situācija ar dzinēju. Es ticu, ka “Honda” domāja, ka tā nebūs problēma. Es viņiem pateicu, ka tā būtu…”

Flavio Briatore, uzskata, ka F1 vajag ātras izmaiņas, vai ir liela iespēja, ka fani pametīs Formulu 1. Pirms F1 stratēģiskās grupas tikšanās ceturtdien, Briatore uzskata, ka F1 nevar palikt tāds, kāds ir. “Formulai 1 ir jāmainās, jo šobrīd tas nav F1, ko zinām,” stāsta Briatore. “Mums vienkārši vajag sacīksti. F1 ir par sacīksti, un šobrīd tā nav īsta sacīkste, kā mēs zinām. Šobrīd ir jātaupa degviela, jātaupa riepas. To vajag mainīt, un ātri.” Briatore uzskata, ka sacīkstei vajadzētu būt 60 apļiem kvalifikācija režīmā, ar labākajiem braucējiem pasaulē. “Tādām Grand Prix sacīkstēm vajadzētu būt manā uztverē. Un tas ir jādara pirms cilvēki izslēdz savus TV.”

“F1LV

“Mercedes” komandas boss Toto Volfs uzskata, ka ir par ātru izdarīt secinājumus, kā sezona turpināsies, neskatoties uz “Mercedes” palielināto pārsvaru pār “Ferrari” Spānijas Grand Prix izcīņā. “Mercedes” braucēji, Spaņijā, izcīnīja dubultuzvaru, un Sebastians Fetels ar “Ferrari” no uzvarētāja atpalika par 45 sekundēm. “Mēs vienmēr esam skeptiski par tā sauktajiem atstatumiem,” viņš saka, “Tas var ātri pavērsties pret Tevi, ja Tu nepaliec uz savām kājām. Un tas ir tas, ko mēs esam darījuši pēdējās nedēļās, mēs neesam skatījušies pa kreisi, neesam skatījušies pa labi, mēs koncentrējamies uz savu darbu, lai izveidotu uzlabojumus mašīnai. Es negribu būt pārāk optimistisks un es saku, ka tas ir virziens, kurā jāturpina strādāt. Ir viegli tikt noķertam, kā mēs to redzējām Malaizijā.”

1 KOMENTĀRS