Divkārtējais pasaules čempions Luiss Hamiltons, pēc ilgstošām debatēm ar “Mercedes” komandu, vienojies par sadarbības turpināšanu uz vēl 3 sezonām. Hamiltons, kurš “Mercedes” komandai pievienojās 2013. gadā, paliks komandas sastāvā vismaz līdz 2018. gada sezonas beigām.

“”Mercedes” ir manas mājas un es esmu ļoti laimīgs, ka varēšu palikt šeit uz vēl 3 gadiem. Šai komandā vienmēr strādājuši aizrautīgi braucēji, kā arī ļoti motivēts personāls, kas vienmēr cenšas darīt visu iespējamo, lai uzvarētu.” Hamiltons arī uzsver to, cik atbalstoši “Mercedes” ir bijuši jau kopš pirmā līguma ar kompāniju 1998. gadā.

“Pat pēc pārliecinošās dominances pagājušajā sezonā mūsu komandas izsalkums pēc uzvarām nav krities, gluži pretēji – tas pat ir audzis, un ar mani ir tas pats. “Mercedes” mašīna, ar kuru šosezon braucu, ir labākā, kāda man bijusi visā karjerā. Ir tik jautri katrā nedēļas nogalē censties paveikt maksimumu, lai cīnītos par uzvaru sacīkstēs.”

“Nepārtrauktība ir viena no galvenajām panākumu atslēgām F1, un tas ir tas, ko mums ir izdevies sasniegt. Luiss pērn izbaudīja vienu no interesantākajām sezonām F1 vēsturē un vien no galvenajiem mērķiem šosezon bija jauna kontrakta izveide. Mēs laiku izmantojām lietderīgi un lēmumu pārāk nesasteidzām,” atzīst “Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs.

Tas nozīmē, ka nākamsezon “Mercedes” komandas braucēju sastāvs nemainīsies, jo Hamiltona komandas biedrs Niko Rosbergs pērn panāca vienošanos ar komandu līdz 2016. gada sezonas beigām. Tiek ziņots, ka 3 gadu laikā Hamiltons saņems 100 miljonus mārciņu (aptuveni 140 miljonu Eiro).

1 KOMENTĀRS