Daniels Rikjardo atzīst, ka šīs nedēļas nogales posmā Kanādā lielu lomu spēlēs pilotu drosme – riskēt gribētāji tik atalgoti ar labākiem apļa laikiem, tomēr vienmēr jārēķinās ar iespēju palikt trases malā ar sasistu mašīnu.

“Izvēle ir vienkārša – daži piloti brauks droši un upurēs pusi desmitdaļas, lai ar garantiju tiktu curi pēdējam līkumam,” skaidroja austrālietis, kurš pērn guva uzvaru Monreālas trasē. “Citi uzņemsies risku, lai atrastu lieku desmitdaļu. Jo tuvāk tu esi sienai, jo ātrāk tu tobrīd brauc. Ja izdodas sienu ‘noskūpstīt’, tad sajūtas ir lieliskas. Taču, ja noskūpsti par stipru, tad viss ir beidzies.”

“Kanādas trasē es gūstu lielu baudu un jautrību,” turpināja Rikjardo, kurš šajā sezonā cīnās ar “Red Bull“ problēmām. “Mašīna lēkā pāri apmalēm gluži kā kartingā. Var braukt agresīvi un mēģināt aizķert sienu. Tas sevī ietver lielu risku un nes līdz milzīgu adrenalīna devu. Turklāt 100’000 līdzjutēju pulis tevi uzmundrina – tas ir mega!”

“Iespējams mana uzvara Monreālā lika man trasi iemīlēt vēl vairāk, tomēr es tajā iemīlējos jau ar pirmo apli, ko veicu vēl ar “Toro Rosso’ formulu,” atzinās austrālietis. “Atceros, kad atgriezos boksos pēc pirmā instalācijas apļa un biju sajūsmināts par iespaidīgo trasi.’’

1 KOMENTĀRS