Sebastianam Fetelam ticis piešķirts piecu starta pozīciju sods, kā arī 3 soda punkti par apdzīšanu sarkano karogu zonā, pēdējās Kanādas Grand Prix treniņu sesijas laikā.

“Ferrari” braucējs tika sodīts jo apdzina “Manor” braucēju Roberto Meri brīdī, kad bija izkārti sarkanie karogi. Fetels gan saka, ka Meri esot bijušas kādas problēmas: “Tur bija sarkanie karogi tajā laikā, es biju aiz “Manor” un es nezinu kādas problēmas bija viņam. Viņš bija ļoti lēns un es apdzinu viņu.”

Vācietis kvalificējās 16. starta pozīcijā, dēļ problēmām ar MGU-H reģenerācijas sistēmu, taču būtu startējis no 15. vietas, jo Maksam Verstapenam pienācās sods par sadursmi Monako, un piektā dzinēja izmantošanu. Rīt Fetels startēs 18. starta pozīcijā, stāvot blakus Vilam Stīvensam.

1 KOMENTĀRS

  1. Fetels brauc labi ,tāpat viņš būs punktos. Bet ja , Hamiltons un Rosbergs būs tik nervozi kā vakar ,var gadīties, ka abi Ferrarī vēl kāpj uz goda pjedestāla .Manuprāt 4-5 vieta būs noteikti. bet…. ja Hamiltona radu saime iztaisīs kādu sabotāžu ,tad vis kas var notikt . Cerēsim uz veiksmīgu sacīksti.