Žils Bjanki ir aizgājis aizsaulē, pēc deviņu mēnešu cīnīšanās par savu dzīvību, kopš avārijas Japānas GP.

Talantīgā francūža ģimene par Bjanki nāvi paziņoja sestdienas naktī. Paziņojums no ģimenes: “Žils cīnījās līdz galam, kā vienmēr, bet šodien viņa cīņai pienāca beigas. Sāpes, ko jūtam ir milzīgas un neaprakstāmas. Mēs vēlamies pateikties medicīnas darbiniekiem Nicā, kas par viņu rūpējās ar mīlestību. Mēs arī vēlētos pateikties ārstiem Japānas slimnīcā, kuri uzraudzīja Žilu uzreiz pēc avārijas, kā arī visiem pārējiem ārstiem, kas tikuši iesaistīti Žila ārstēšanā.”

“Bez tam, mēs sakām paldies Žila kolēģiem, draugiem, faniem, un visiem, kas parādīja savu attieksmi visus šos mēnešus. Tas deva mums spēku un palīdzēja sadzīvot ar tik grūtiem laikiem. Klausoties un lasot tik daudz ziņas, mēs sapratām, cik daudz Žils bija aizskāris sirdis un prātus visā pasaulē.”

Pagājušogad, Japānas GP izcīņas laikā Bjanki formula izlidoja ārpus no trases, un ietriecās traktorā, kas aizvāca Adriana Zutila “Sauber” formulu. Kopš tā laika Žils atradās komā.

 

6 KOMENTĀRI

    • ‘traktors’ (precízák gan bútu viņu saukt par “celtni”) tur bija, jo tobríd tika vákts nost Zutila kárs..

      otrkārt, bija arī kautkādi texti manāmi toreiz par Bjanki kāra bremžu problēmu, kas uzradusies īsi pirms viņa kreša.
      Cik tur bija patiesības, cik izdomājumu, un cik lielā mērā tā ‘problēma’ ietekmēja viņa sabremzēšanos saskaņā ar ‘dubulto dzelteno karogu’ signāla prasībām, tas nu laikam paliks nenoskaidrots. Un arī tā marusjas tīma, kas operēja 2014. gada sezonā, vairs nav, tā ka visi gali ūdenī..