F1 komandas Bernijam Eklstonam ir lūgušas izmainīt 2016. gada kalendāru, lai saglabātu garāku vasaras pārtraukumu. Formulā 1 parasti augustā ir 4 nedēļu pārtraukums, vēl pie tam, divas no tām komandu rūpnīcās darbība nevar notikt. Taču 2016. gada kalendārā, kuru jau ir apstiprinājusi FIA Motoru sporta padome, vasaras pārtraukums ir sarucis līdz 3 nedēļām. “Red Bull” boss Kristians Horners stāsta: “Es domāju, ka pārtraukums ir svarīgs. F1 ir ļoti saspringts grafiks visiem iesaistītajiem cilvēkiem, ne tikai tehniķiem un cilvēkiem rūpnīcās, bet arī visiem pārējiem, FOM, medijiem, un citiem. Ir svarīgi, lai būtu brīdis atvilkt elpu.” Arī “Williams” Klēra Viljamsa stāsta: “No “Williams” puses vasaras pārtraukums ir svarīgs. Kalendārs ir garš, un grūts, cilvēki iegulda daudz laika tajā. Šīs divas nedēļas ļauj viņiem pavadīt laiku kopā ar ģimenēm, dzīvot normālu dzīvi.” Tikmēr pats Eklstons stāsta, ka viņš neparedz izmaiņas.

Sebastians Fetels tic, ka “Ferrari” komanda vēl var cīnīties par čempiona titulu un viņš nešaubās, ka komanda darīs visu iespējamo lai noķertu Hamiltonu. Fetels iepriekšējā posmā Ungārijā izcīnīja 2. uzvaru sezonā, un 41. savā karjerā. Pirms vasaras pārtraukuma, kopvērtējumā, Fetels no līdera Hamiltona atpaliek par 42 punktiem, un brita komandas biedram Rosbergam zaudē tikai 21 punktu. “Mums jābūt reālistiskiem, šeit vēl ir daudz darba ko darīt, lai noķertu viņus,” stāsta Fetels, “bet nekad nevar zināt. Esmu drošs, ka mēs izdarīsim pilnīgi visu, lai neiespējamo padarītu iespējamu. Labākais veids, kā to darīt, ir palikt mierīgiem, mēģināt darīt visu ko iespējams, un skatīties kur nokļūsim.” Fetels arī uzskata, ka no visām komandām “Ferrari” ir veikusi vislielāko soli uz augšu salīdzinot iepriekšējo sezonu un šo.

17. gadus vecais Makss Verstapens, kurš iepriekšējā nedēļas nogalē Ungārijā izcīnīja savu labāko vietu F1 sacīkstēs, paziņojis, ka pievienosies “Team Redline” virtuālo sacīkšu komandai. Jaunais “Toro Rosso” komandas braucējs Verstapens stāsta: “Es izbaudu simulācijas sacīkstes brīvajā laikā no F1. Es jau kādu laiku strādāju kopā ar “Team Redline” un “Fanatec”. Es dalīšu virtuālo trasi ar pasaulē labākajiem simulācijas sacīkšu braucējiem, kas ir lielisks pārbaudījums, un man tas patīk.”

Game on 😏 who wouldn’t want this?! #playseat #redbull #F1

Фото опубликовано Max Verstappen (@maxverstappen1)