GP2 viens no vadošajiem braucējiem amerikānis Aleksandrs Rosi ir viens no galvenajiem kandidātiem uz jauno amerikāņu Formula 1 komandu – “Haas Racing”. Rosi jau iepriekš ir testējis “Caterham” un “Marussia” F1 mašīnas un pats atzina, ka jau ilgāku laiku jūtas gatavs debijai Formulā 1. Tostarp jaunās komandas boss Džīns Hāss jau iepriekš paziņoja, ka vēlas komandā vienu amerikāni un vienu pieredzējušu pilotu, kas varētu palīdzēt attīstības jomā. Viens no kandidātiem uz šo lomu ir arī Džensons Batons, kuram varētu nepietikt vietas “McLaren” komandā, kuras jaunie talanti Kevins Magnusens un Stofels Vandūrns (GP2 čempionāta pārliecinošs līderis) tiek bīdīti uz startiem Formulā 1.

Tostarp Džensons Batons tiek saistīts arī iespējamo TV zvaigznes karjeru un konkrēti uz slavenā raidījuma “Top Gear” vadītāja amatu. Kopš iepriekšējais raidījuma vadītāju sastāvs apliecināja, ka neatgriezīsies, BBC vadība risina pārrunas ar vairākiem kandidātiem un Džensons Batons ir viens no viņiem. Tostarp Batonam ir iespēja pagarināt līgumu ar “McLaren” uz 2016.gadu, ja to vēlēsies komanda, jo lēmums ir tās pusē. Vēl tiek runāts par Batona iespējamo pārcelšanos uz “Williams” Valteri Botasa vietā vai pievienošanos jaunai amerikāņu “Haas Racing” komandai.

Moncas trase ir spērusi platu soli tuvāk tam, lai nodrošinātu savu vietu Formula 1 kalendārā uz tuvāko nākotni. Valsts ir nolēmusi nodrošināt 20 miljonu Eiro maksājumu, lai garantētu Itālijas GP norisi Moncā, kā arī veiktu modernizācijas darbus trasē. Itālijas GP posms Moncā gaidāms jau septembra sākumā, bet uzreiz pēc Moncas posma sekos Singapūras sacīkste, kurā vajadzētu būt krietni vairāk iespējām apdzīt. Izrādās, ka trasē ir veiktas izmaiņas no 11. līdz 13.pagriezienam, lai ievērojami uzlabotu apdzīšanas iespējas. Tiek ziņots, ka 11.līkums padarīts lēnāks, bet 13.pagrieziena izeja ir krietni platāka.