Niko Hulkenbergs ir pagarinājis līgumu ar “Force India” komandu uz 2016. un 2017.gadu. Vācietis bija viens no pretendentiem uz “Ferrari”, tomēr Maranello vienība nolēma paturēt Kimi Raikonenu. Tādejādi Hulkenbergs, kurš šogad kļuva par Lemānas 24H sacīkstes uzvarētāju, ir aizvadījis “Force India” vienībā jau četras sezonas un turpinās pārstāvēt Silverstonas komandu arī turpmāk.

Maksa Verstapena tēvs Joss ir paziņojis, ka viņa dēls turpinās startēt “Toro Rosso” vienībā arī 2016.gadā. Interesanti, ka arī debitants Makss Verstapens tika saistīts ar pāreju uz “Ferrari” komandu, kurai, ja var ticēt jaunākajām baumām, holandietis pievienosies 2017.gadā. Šobrīd Verstapenu saista līgums ar “Red Bull”, kas paredz pagarināšanās iespējas pēc 2016.gada izskaņas.

Drīzumā arī Estebans Gutjeress varētu paziņot par saviem nākotnes plāniem. Šogad meksikānis zaudēja savu vietu “Sauber” sastāvā un kļuva par “Ferrari” rezerves pilotu uz šo sezonu. Tieši saikne ar “Ferrari” un meksikāņu sponsoru atbalsts ir ļāvusi Gutjeresam kļūt par galevno kandidātu uz vietu jaunajā amerikāņu komandām “Haas”. Kā iespējamais Gutjeresa komandas biedrs Džīna Hāsa komandā tiek minēts amerikānis Aleksandrs Rosi, kurš ar uzvaru GP2 sacīkstē Spa trasē ir vēl vairāk uzlabojis savas izredzes debijai F1.