“Force India” komanda paziņojusi, ka līgums ar tās braucēju Serhio Peresu pagarināts uz nākamo sezonu, kas nozīmē, ka indiešu komandas braucēju sastāvā nekādas izmaiņas netiks veiktas. Meksikāņu braucējs atzinis, ka pamatīgi progresējis kopš pievienošanās “Force India” vienībai, un neslēpj, ka ar optimismu raugās tuvojošās sezonas virzienā, uzsverot, ka mašīnai ir daudz potenciāla. Pavisam nesen vēl Peresa vārds uzvirmoja “Lotus” komandas iespējamo kandidātu sarakstā, kamēr par viņa potenciālo aizstājēju tika minēts DTM čempionāta līderis Paskāls Verleins.

“Red Bull” komandas braucējs Daniels Rikjardo neuztrauc esošā situācija dzinēju jomā. Austrālietis pauž pārliecību, ka situācija drīz tiks atrisināta. “Šobrīd neesmu noraizējies. Mums vēl ir daudz laika. Vēl nav decembris. Ja mēs būsim šai pašā pozīcijā decembrī, tad būs jāsāk uztraukties. Varbūt man gadu maksās par neko. Nezinu, kā tas varētu būt, bet es šeit esmu, lai brauktu un sacenstos. Šobrīd esmu savā karjeras pīķī, tomēr joprojām daudz mācos un izbaudu to un vēlos turpināt braukt, it īpaši pa priekšu visiem.”

“F1LV

“Honda F1” vadītājs Jasuhisa Arai uzskata, ka noteikumiem dzinēju attīstības jomā būtu jābūt elastīgākiem, ļaujot ražotājiem attīstīt savas idejas, lai čempionāts nepārvērstos par cīņu starp tikai “Ferrari” un “Mercedes”. Arai uzsver, ka, “Honda” kompānijai ienākot gadu vēlāk, tā nonākusi pamatīgos iedzinējos un plašākas attīstības iespējas ļautu “Honda” dzinējiem pietuvoties konkurentiem. Arai viedoklim pievienojies arī “Red Bull” vadītājs Kristians Horners, uzsverot, ka konkurence būtu ļoti svarīga čempionāta attīstībai un skatītāju piesaistei.

4 KOMENTĀRI

  1. Paklausoties ko Dr. Marko pēdējās dienas saka — jāsecina ka ieinteresēto pušu sarunas ar Bērniju aizritējušas ļoti sakāpināti un rezultāts atstāts uz «kam vājāki nervi».
    Bet izskatās ka būs -2 komandas kā arī -4 pilotu vakanses. Un tas pie nesenās ziņas ka FIA noraidīja (vismaz) 2 jaunu F1 komandu pieteikumus. Plus TautasVāģa nedienas.

  2. ja par pilnu rubli jāņem mistera Nīla sacītais šodienas presenē, tad Jense ir nolēmis izbeigt. Citata no bernija oficioza:

    Jenson is a fantastic guy, a world champion and a big part of the family at Honda and McLaren – he’s been with us for six seasons – and we’re contracted with him, we want him to stay, we like him very much. But if your driver doesn’t really want to be in the seat we have to respect that. I really hope that we have done enough between us to continue those discussions with him and have the confidence to have him with us, and that’s what we’d like.