1997. gada pasaules čempions Žaks Vilnēvs uzskata, ka sadarbība starp Romēnu Grožānu un “Haas” komandu neizdosies tik veiksmīga kā abas puses iecerējušas. “Vai Grožānam ir vajadzīgās prasmes, lai attīstītu komandu? Izskatās, ka viņš ātri kļūst kaprīzs, kas ir ļoti slikti, jo būs jāskarās ar daudz vilšanās brīžiem.” Vilnēvs, kurš pats savulaik pievienojās jaunizveidotajai “BAR” komandai uzskata, ka Džīna Hāsa prognozes ir pārāk optimistiskas. “Tas ir ļoti sarežģīti, un daudzi cilvēki bieži vien nesaprot, ko tas patiesībā nozīmē.” Kanādietis gan atzīst, ka pagaidām Hāsa pieeja izskatās pareiza.

Bernijs Eklstons ir paziņojis, ka šī gada beigās tiks izpārdotas galvenajam F1 čempionāta akciju īpašniekam “CVC Capital Partners” piederošā daļa, kas ir 35,5%. Eklstons atklāj, ka šobrīd rit pārrunas ar trim iespējamajiem investoriem. Kā iespējamākie varianti tiek minēti investīciju kompānija “Qatar Sports Investment” un amerikāņu finansu grupa “RSE Ventures”, tomēr baumu līmenī par iespējamajiem pircējiem tiek uzskatīti pat “Red Bull”.

“F1LV

“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs atzīst, ka čempionāts mierīgi varētu izdzīvot arī bez “Red Bull” un “Toro Rosso” komandām, tomēr uzskata, ka to pazušana varētu kaitēt F1 attīstībai. “Red Bull ir labi zināms brends un nepieciešams F1, tādēļ ceru, ka viņiem izdosies stāties uz starta arī nākamsezon. Ceru, ka viņi atradīs kādu dzinēju ražotāju.” Volfs apstiprina, ka “Red Bull” pārrunas ar “Mercedes” vairs  nenotiek, norādot arī uz to, ka nākamo divu gadu laikā, visticamāk, “Renault” un “Honda” atkal cīnīsies ar “Mercedes” un “Ferrari”.

4 KOMENTĀRI

  1. pastāv arī versija, ka pats bernijs mēģina nopirkt CVC daļu, un ka visa baisā it kā sākošies EU izmeklēšana par konkurences kropļošanu iekš F1 faktisk palīdzot bernijam – nosist pirkumam cenu..

    tikai teorija, protams

    • papriekšu tikai tad jāatrod, kas nopirks 2 F1 tīmus – jeb jārēķinājas, ka Briseles birokrātu uzrīdītie prokuratori patiešām pasākumu var nogremdēt – jo problēmas ar ‘konkurences uzraudzības orgāniem’ garantētas