Argentīniešu braucējs Hosē Marija Lopess otro gadu pēc kārtas kļuvis par WTCC čempionu. “Citroen” braucējs izcīnīja uzvaru no pole position pirmajā braucienā sacīkstēs Taizemē, bet otrajā braucienā, jau čempiona statusā, ieguva trešo vietu. Par uzvarētāju kļuva Tjago Monteiro, tomēr viņa mašīna neatbilda tehniskajiem noteikumiem, tādēļ 1. vieta tika piešķirta rallija leģendai Sebastiana, Lēbam, kurš pirmajā braucienā palika otrais. Arī atlikušo goda pjedestāla pakāpienu abos braucienos aizņēma “Citroen” pārstāvis – Kvinghua Ma (Ma Quing Hua), kamēr četrkārtējam WTCC čempionam Ivanam Melleram neizdevās sasniegt finišu nevienā no braucieniem, kā rezultātā Mellers zaudēja 2. vietu čempionāta kopvērtējumā Lēbam. Pēdējais posms 27. novembrī notiks Katarā. Sacīkšu rezultātus var aplūkot šeit: 1. brauciens un 2. brauciens.

Uzvaru gājienu izturības sacīkstēs turpina “Porsche”, kas izcīnījusi ceturto dubultuzvaru pēdējo piecu sacīkšu laikā, tādejādi garantējot titulu ražotāju ieskaitē. Marks Vēbers, Brendons Hārtlijs un Timo Bernārs spēja Šanhajas 6 stundu sacīkšu pole position pārvērst uzvarā, otrajā vietā esošos Lību, Dimā un Janī pārspējot par 26 sekundēm. Trešie finiša līniju šķērsoja līdzšinējie kopvērtējuma līderi “Audi” ekipāža Faslers, Loterers, Trelujērs. “Porsche” bija ātrākie arī GTE klasē, kur uzvaru izcīnīja Ričards Līcs (Lietz) un Maikls Kristensens. Ja Šanhajas uzvarētājiem izdosies tikt uz goda pjedestāla sezonas noslēgumā Bahreinā 21. novembrī, tad viņi kļūs par čempioniem neatkarīgi no “Audi” rezultāta. Sacīkšu rezultātus var aplūkot šeit.

“F1LV

NASCAR Sprint Cup sacīkstēs Martinsvillā Džoijam Logano neizdevās izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas. Šīs sezonas Daytona 500 uzvarētājs atradās vadībā līdz sadursmei ar Metu Kensetu, kurš bija apdzīts par vairākiem apļiem. Kensets par incidentu tika diskvalificēts, bet Logano izredzes uz titulu pamatīgi iedragātas. Par uzvarētāju kļuva leģendārais Džefs Gordons, kurš līdz ar to pakāpjas uz pirmo vietu kopvērtējumā, jo šī bija pirmā no trim sacīkstēm, kur noskaidro tos 4 braucējus, kas sacentīsies par titulu sezonas noslēgumā. Labāko trijniekā tika arī Džeimijs Makmurrejs un Denijs Hemlins, kuri par titulu vairs necīnās. Fiasko arī Bredam Keselovskim un Kurtam Bušam, kuri sadūrās un palika ārpus labāko trīsdesmitnieka. Tikmēr Kurta brālis Kails Bušs ar 5. vietu pakāpies uz otro pozīciju kopvērtējumā. Rezultātus var aplūkot šeit.