Lai startētu sezonas noslēdzošajā Lamborghini Blancpain Super Trofeo Eiropas posmā un čempionāta pasaules fināla braucienā, uz ASV senāko sacensību trasi Sebringu ir devies Latvijas ātrākais autošosejas pilots Haralds Šlēgelmilhs. Sacensības norisināsies šajā nedēļas nogalē, no 20. līdz 22.novembrim, informē sportista preses dienests.

Lamborghini Super Trofeo sezonas noslēguma sacensībās abi nacionālo ieskaišu braucieni paredzēti 20. novembrī. Latvijas autobraucējs startēs Eiropas ieskaitē, kuras pirmais brauciens paredzēts pulksten 17.25, bet otrais – 22.15 pēc Latvijas laika.

Savukārt aizraujošākais sacensību nedēļas nogales notikums – čempionāta pasaules fināls – norisināsies sestdien un svētdien. Starts pirmajam braucienam tiks dots 21. novembrī pulksten 22.30, bet otrajam – 22. novembrī pulksten 18.30 pēc Latvijas laika.

Sacensību organizatori informē, ka pasaules fināla braucienā startēs 66 ekipāžas, kas ir rekordliels skaits. Sacensību formāts paredz, ka vienkopus sacentīsies Eiropas, ASV un Āzijas čempionāta dalībnieki, taču braucienos tie tiks sadalīti pēc ieskaites klasēm. Šosezon Haralds Šlēgelmilhs startē PRO-AM klasē, kas nozīmē, ka fināla braucienā viņš un komandas biedrs Mihails Stepanovs sacentīsies ar PRO un PRO-AM klases pilotiem no visas pasaules.

HS_Lambo_PAULRIC_2015

„Sezonas laikā esam iepazinuši savus sāncenšus Eiropas ieskaitē, taču fināla braucienā būs iespēja sacensties ar braucējiem no visas pasaules, kas leģendārajā un bīstamajā Sebringas trasē būs nervus kutinoši. Domāju, ka skatītājiem šīs sacensības būs ļoti baudāmas, sākot ar nacionālajām ieskaitēm, kurās būs spraiga cīņa par kopvērtējuma punktiem un turpinot ar Lamborghini parādi svētdien. Kā arī, protams, fināla braucieni ar neredzēti lielu skaitu 620 ZS jaudīgo „Lambo” vienuviet,” stāsta Haralds Šlēgelmilhs.

Šobrīd Lambroghini Blancpain Super Trofeo čempionātā ir aizvadīti pieci posmi, no kuriem divos Haralds Šlēgelmilhs ir izcīnījis vietu uz pjedestāla – divas reizes trešo vietu Silverstonā (UK) un trešo vietu SPA Frankošampas trasē (BEL).

Visiem šīs nedēļas nogales sacensību braucieniem tiešraidē varēs sekot līdzi Motors TV un internetā http://squadracorse.lamborghini.com/en/live-world-final.

Jaunumiem un Haralda Šlēgelmilha ikdienas gaitām sacensībās iespējams sekot līdzi: https://www.facebook.com/haraldracing/.