Franču autoražotājs “Renault”, kas nākamsezon pārņems “Lotus” komandu, izplatījis paziņojumu, ka komandas attīstībā un iekārtu efektivitātē tiks palielinātas investīcijas, kas nozīmē komandas kopējā budžeta pieaugumu. Sirils Abitebuls neizpauda, cik ļoti palielināsies komandas budžets, bet atklāj, ka procentuāli tas esot divciparu skaitlis (tātad vismaz 10%). Šosezon “Lotus” komanda vairākas reizes saskārās ar problēmām par neapmaksātiem parādiem, kuri mazliet apgrūtināja pilnīgu koncentrēšanos uz notikumiem sacīkšu trasē.

“Force India” komandas braucējs Serhio Peress uzskata, ka F1 sezonas pēdējam posmam vajadzētu notikt brāļu Rodrigesu trasē Meksikā nevis Abū Dabī, par galveno iemeslu minot to, ka neviena GP norise šobrīd nenotiekot tik augstā līmenī kā Meksikas GP, kas šogad pilnu tribīņu priekšā atgriezās kalendārā pēc vairāk nekā 20 gadu pārtraukuma. Nākamajā sezonā čempionātā startēs divi meksikāņi – Serhio Peress saglabās vietu “Force India” komandā, kura nākamsezon varētu pārtapt par “Aston Martin”, bet “Haas” vienībai pievienojās Estebans Gutjeress.

Bernijs Eklstons paziņojis, ka “Ferrari” komandas atgriešanās uz uzvaru takas šai sezonā ir lieliskas ziņas F1 čempionātam. Eklstons atzina, ka bija domājis, ka itāļu vienībai vajadzēs vairāk laika, lai aprastu ar esošajiem tehniskajiem noteikumiem pēc neveiksmīgās 2014. gada sezonas, kad ar 2 goda pjedestāliem visas sezonas garumā, tika izcīnīta 4. vieta. Eklstons arī uzsvēris, ka vienmēr bijis pārliecināts, ka Sebastiana Fetela pievienošanās komandai nesīs rezultātus, piebilstot, ka bijis ļoti priecīgs, redzot Fetelu uzvaram Malaizijas GP izcīņā.