“Manor” komanda ir nolīgusi bijušo “Ferrari” vienības galveno dizaineri Nikolā Tombazi kā galveno aerodinamikas speciālistu. Iepriekš Tombazi šajā ampluā strādājis tādās komandās kā “Benetton”, “Ferrari” un “McLaren”. Kopumā viņam aiz muguras ir 23 gadus pieredze Formulā 1, no kuriem pēdējos 9 viņš pavadījis Maranello vienībā. “Manor” komandas tehniskais direktors ir Džons Makiliams, bet par komandas vadītāju nesen iecelts Deivs Raijans.

“Williams” tehniskais boss Pats Simonds ir atzinis, ka 2016.gada sezonā dzinēju skaņa varētu palielināties aptuveni par 25%. Daļēji tas notiek tādēļ, ka turpinās ‘normāla dzinēju attīstība’, bet vēl papildus ir veiktas izmaiņas izplūdes gāzu sistēmā, kas palielina skaņas efektu. Tostarp Simonds kritizēja Žana Toda izteikumus par to, ka šova dēļ F1 varētu atgriezties degvielas uzpilde: “Izmaksas būtu krietni lielākas par 50 tūkstošiem, ko minēja Tods. Tas neatmaksātu pat transportēšanas izdevumus. Turklāt tam būtu milzīga ietekme uz sacīkšu stratēģiju.”

Luiss Hamiltons Meksikā ir apmeklējis “The Black Jaguar-White Tiger” fonda patversmi, kur vienam no jaundzimušajiem tīģerēniem tika dots viņa vārds. Tostarp rotaļājoties ar balto tīģeri Ma-Tzu, trīskārtējais pasaules čempions negaidīja no viņa tika pēkšņu apskāvienu un manāmi sabijās.

Enzo & I playing @blackjaguarwhitetiger he’s so cool

A video posted by Lewis Hamilton (@lewishamilton) on