“Renault” komandas jaunais boss Frederiks Vasors atzinies, ka ir mēģinājis nolīgt “McLaren” komandas rezervistu Stofelu Vandūrnu, kurš šogad startēs Japānā Superformula čempionātā. Vasors bija Vandūrna komandas boss, kad beļģis izcīnīja titulu GP2 sērijās ART komandā. Beļģu “La Derniere Heure” raksta, ka Vasors mēģināja Vandūrnu nolīgt Kevina Magnusena vietā, tomēr “McLaren” nedomā laist savu nākotnes cerību ārā no rokām.

RobertKubicaParādījušās ziņas, ka Roberts Kubica varētu pievienoties Formula E čempionātam. Kubica pēdējos gadus pavadījis Pasaules rallija čempionātā, tomēr līdzekļu trūkums ir ierobežojis viņa testu iespējas un tādejādi potenciāls palicis neizmantots. Tagad 31 gadu vecais poļu pilots apsver iespēju atgriezties sacīkšu trasēs. “Es nevaru (traumas dēļ) veikt rotācijas kustību ar savu preikšdelmu, bet rallija un salonauto mašīnās es to varu kompensēt ar pleca kustību,” par saviem ierobežojumiem intervijā Brazīlijas UOL ziņu aģentūrai stāsta Kubica. “Šajos gados esmu izvairījies no Formula 1 čempionāta, jo man ir ļoti sāpīgi, ka nespēju tur atrasties.”

CarmenHordaRenaultDāņu jaunais pilots Marko Sorensens, kurš vairāk kā divus gadus bija “Lotus” vienības jauno braucēju programmā, pameta Enstonas vienību, jo nebija mierā ar Karmenas Hordas atrašanos rezervista lomā. Horda iepriekš bija “Lotus” attīstības pilote, bet lielākais žurnālistu pārsteigums bija ieraudzīt arī bijušo spāņu GP3 braucēju “Renault” prezentācijā. Marko Sorensens nenoliedz, ka viņa karjeru ietekmējusi Hordas atrašanās vienībā, lai gan pati 27 gadus jaunā spāniete nav ar savu sniegumu to pelnījusi. “Viņa simulatorā bija 12 sekundes lēnāka par mani, tomēr viņa tika pie visām balvām,” skaidroja Sorensens. “Es jebkurā gadījumā nespētu nodrošināt 50 miljonu kronu (7,5 miljoni EUR) budžetu, kas, kā esmu dzirdējis ir summa, lai nopirku vietu F1 komandā. Marko Sorensens turpinās karjeru “Aston Martin” sastāvā WEC čempionātā.

3 KOMENTĀRI

  1. …labi teikts Pro 😉 …..žēl , ka man nav pāris miljonu , man simulatorā arī nebūtu nekādas vainas 😀 …..Pro, esi dzirdējis par runām tādas programmas jomā, ka pasaules F1 simulatora spēļu čempionāta uzvarētājam var tikt dota iespēja piedalīties sacīkstēs?? runas runu līmenī, taču dūmi nekad nav bez uguns…..

    • Neredzu neko pārsteidzošu… Gran Tourismo akadēmijas uzvarētāji jau vairākus gadus ar labām sekmēm piedalās zemāko klašu autosacīkstēs. Pēdējāis laikam pat izcīnīja uzvaru LMP3 klasē vienā posmā. Tā ka pilnīgi iespējams arī ka tiks līdz F1.