Pamazām sāk iezīmēties arī GP2 čempionāta pilotu sastāvs uz 2016.gada sezonu. Kā pēdējais čempionāta ieguvums ir pērnā gada GP3 sēriju vicečempions Luka Džioto, kurš turpinās startēt “Trident”, bet nu jau GP2 sērijās. Pērn Džioto par 8 punktiem zaudēja titulu Estebanam Okonam, kurš šogad ir “Renault” F1 komandas rezervists un, iespējams, startēs DTM. Šobrīd GP2 sastāvs izskatās ļoti spēcīgs un vairāki piloti (Sirotkins, Lins, Evans, Gazlī) tiek minēti, kā potenciālie titula pretendenti.

GP2 2016.gada sastāvs (uz 8.februāri)

Komanda Pilots
ART Grand Prix  Sergey Sirotkin
DAMS  Alex Lynn
 Nicholas Latifi
Campos Racing  Mitch Evans
 Sean Gelael
MP Motorsport Oliver Rowland
Prema Racing Pierre Gasly
Antonio Giovinazzi
Racing Engineering  Jordan King
 Norman Nato
Russian Time  Artem Markelov
 Raffaele Marciello
Rapax  Arthur Pic
Trident Luca Ghiotto
Nakadžima joprojām bauda Toyota fabrikas labvēlību
Nakadžima joprojām bauda Toyota fabrikas labvēlību

Bijušais F1 pilots Kamui Kobajaši šajā sezonā startēs WEC čempionātā, kur “Totyota” vienības sastāvā otrajā komandas ekipāžā aizstās Aleksu Vurcu, kurš beidz pilota karjeru iepriekšējās sezonas izskaņā. Kobajaši, kurš F1 pārstāvēja “Williams” komandu, startēs vienā ekipāžā ar Stefanu Saracinu un Maiku Konveju, bet vadošajā “Toyota” ekipāžā sastāvs paliks nemainīgs: Entonijs Deividsons, Sebastians Buemī un Kazuki Nakadžima.


CiltonsIndyLights
Makss Čiltons pērn startēja IndyLights čempionātā

Tostarp bijušais “Marussia” pilots Makss Čiltons, kurš pagājušo sezonu aizvadīja “Carlin” sastāvā IndyLights sērijās, šajā sezonā ticis pie vietas IndyCar vienā no vadošajām vienībām “Chip Ganassi Racing”. Čiltons aizvadīs pilnu sezonu ar mašīnu #8, ar kuru pērn startēja Seidžs Karams un Sebastians Savedra. Tas nozīmē, ka Čiltons Ganassi komandā pievienosies tādām zvaigznēm, kā čempionam Skotam Diksonam, Tonijam Kanānam un Čarlijam Kimbalam.


AUTO - WTCC MOSCOW 2015Bijušais “Honda” braucējs WTCC čempionātā Gabriele Tarkvīnī šajā sezonā pārstāvēs “Lada” komandu. 53 gadus vecais autošosejas veterāns krievu komandā pievienosies Nikijam Kastburgam un Hugo Valentem.