Šajā sezonā FIA Eiropas F3 čempionātā vienā no vadošajām komandām startēs igauņu jaunā cerība Ralfs Ārons, kurš pērn kļuva par Itālijas F4 čempionu. Starpsezonā esam izmantojuši izdevību un uzaicinājām Ralfu uz sarunu. Arī F1LV lasītājiem ir iespēja uzdot savu jautājumu jaunajam igauņu talantam.

Gadu iepriekš Ārons “Prema Powerteam” sastāvā kļuva par Itālijas F4 ziemas kausa ieguvēju, un turpināja startēt šīs komandas sastāvā arī pērn. Šajā sezonā 17 gadus jaunais igaunis turpinās sadarbību ar spēcīgo “Prema” komandu, kurai ir ļoti cieša sadarbība ar “Ferrari” jauno pilotu akadēmiju.

“F1LV

Eiropas F3 čempionātā, kas kļuvis spēcīgāko jauno talantu kalvi Eiropā, Ralfs Ārons startēs vienā komandā ar austrālieti Niku Kesediju (3 daļējas sezonas Eiropas F3), vācieti Maksimiljanu Ginteru (otrā sezona Eiropas F3) un kanādieti Lansu Strolu (jaunais “Williams” akadēmijas talants).

Uzdod savu jautājumu komentāru sadaļā!

11 KOMENTĀRI

 1. …patīk jau man šitais kaimiņu puika, bet jābūt objektīvam – uz LIELĀ sporta politiskās skatuves viņam vietas nebūs…atbilde vienkārša – maņi, maņi , maņi ….. paredzams mūsu Šlegelmilha liktenis….

   • ..of course mister Powers – Asmers un Šlegelmilhs bija galīgie sliņķi un neko nedarīja 😀 ….. mūsdienu sportā arī labi rezultāti nereti vēl nav garants spožai karjerai….tas nu Tev takā būtu jāzin pa visiem šiem gadiem ..

   • He Like His Own Voice Very Much

    tā kkad esot sacījis Aguri Sudzuki par misteru Fraiju, B.A.R. F1 tīma vienu no top-priekšniekiem, vēlāko Brawn GP līdzīpašnieku (nejaukt ar Patriku ‘Patu’ Fraiju, pagātnē Ferrari techn.darbinieku, tagad Manor)

    To pat var sacīt par Jums, Vutnāns k-gs.

   • ..īsti nav skaidrs, kādēļ Tu salīdzināji šo konkrēto tēmu ar tīmu darboņiem….tas ir pavisam cits lauciņš un uz citiem pamatprincipiem balstīts….

 2. Tāda diemžēl skaudrā patiesība – censoņiem no Baltijas valstīm autošosejā izredžu nav…
  Ja kas, šādu jautājumu arī varētu čalim uzdot (ja, protams, ir doma to vispār cilāt) – kādas ir viņa cerības izsisties, redzot kā visu viņa tautiešu un Baltijas kaimiņvalstu pārstāvju karjeras aizgājušas strupceļā?

  • par Baltiem varētu teikt tā… – sports ir viena liiiiiiela politiska spēle….. šīm maztautām , ja tā var izteikties – nav sakaru šī sporta iekšpolitikā…visa naudas politika kotējas starp konkrētām nācijām , kurām ir savi , viņām interesējoši sporta projekti , intereses un sakari starp noteiktiem ,,pasaules rajoniem,, , kuri ņem dalību , un kuri katrs pa savam ņem dalību lielajā sporta politikā…..Baltijas valstīm, kā arī vēl vairākiem pasaules ,,pagastiem,, nav ,,aizmugures,, un ,,labu paziņu,, šai lielajā sportā, kas spētu pavilkt un ievest uz lielām iespējām šai jomā…. jāiztiek vien ar saviem spēkiem , taču tie nav un nebūs pietiekami……politikā tāpat kā bandā – viens tu neko neizdarīsi..