Pagājušās sezonas GP2 čempions Stofels Vandūrns, kuram šogad neatradās vieta nevienā F1 komandā, sezonu aizvadīs Japānā notiekošajā Super Formula čempionātā (agrāk zināms kā Formula Nippon). Beļģu braucējs startēs “Docomo Team Dandelion Racing” komandas sastāvā, kas tāpat kā “McLaren” izmanto “Honda” dzinējus. Viņš aizvietos indieti Narainu Kartikejanu. Pēdējo gadu laikā Super Formula čempionātā startējuši tādi braucēji kā Andrē Loterers, Takuma Sato, Luī Duvāls un Kazuki Nakadžima.

Tikmēr “Mercedes” apstiprinājuši, ka franču braucējs Estebans Okons, kurš šosezon izīrēts “Renault” vienībai, šosezon startēs DTM čempionātā, kur “Mercedes” komandas sastāvā aizvietos uz F1 pārnākušo Paskālu Verleinu. Atlikušais komandas sastāvs paliks nemainīgs un 19 gadus vecais GP3 čempions kļūs par Pola di Restas, Roberta Vikensa, Maksimiliana Gotsa, Lukasa Auera un Daniela Hunkandeljas komandas biedru. Kā zināms, Okona sīvākais konkurents cīņā par GP3 titulu Džiotto karjeru turpinās GP2.

“Andretti Autosport” komandas vadītājs Maikls Andretti atzinis, ka komanda, visticamāk, izmantos Robinu Frinsu vairākos IndyCar čempionāta posmos. Šādu iespēju Frinss nopelnījis, pateicoties stabilam un labam sniegumam Formula E čempionātā. Šobrīd Frinss Formula E čempionāta kopvērtējumā atrodas 8. vietā, bet viņa komandas biedre Simona de Silvestro punktus pirmajos 4 posmos nav guvusi. Pagājušogad Frinss arī triumfēja Blancpain GT Series kopvērtējumā.

2012. gada GP2 čempions Davide Valseki, kuram neizdevās īstenot savu sapni par startēšanu F1, atgriezies sacīkstēs, pievienojoties “Attempto Racing” vienībai, kas startē Blancpain GT Series čempionātā. 29 gadus vecā itāļa rīcībā būs “Lamborghini Huracan” GT3 modelis. Sprinta sērijas Valseki pavadīs, dalot mašīnu ar Maksu van Spluntersenu, bet izturības sērijās ar Žeronu Mulu.