Bijušais “Red Bull” rezerves pilots un tagadējais Formula E braucējs Antonio Fēlikss da Kosta paziņojis, ka neatbalsta ideju 2017. gadā ieviest ‘halo’ tipa slēgtos kokpitus. “Viss, ko F1 ievieš, nonāk citos formulu čempionātos dažu gadu laikā. Šai ziņā F1 ir piemērs citām sērijām. Patīkami, ka viss kļuvis drošāks un letālo negadījumu skaits strauji samazinājies, tomēr, kā braucējs, es uzskatu, ka nelielam riska faktoram tomēr ir jāpastāv.” Tikmēr viens no Fēliksa da Kostas konkurentiem Formula E čempionātā Lukass di Grassi nepiekrīt šiem apgalvojumiem un atbalsta ideju, kas uzlabotu drošības standartus.

Ilggadējais F1 braucējs Niks Haidfelds uzskata, ka čempionāts neatrodas tik sliktā stadijā, kā varētu šķist no malas, uzskatot, ka pie noteikumu izmaiņām faniem nekad nav viegli pierast, kā arī uzsverot, ka vienmēr būs kāda komanda kas ir ātrāka par visām pārējām. Tai pat laikā vācu braucējs kritizējis DRS sistēmu, atzīstot, ka apdzīšana padarīta pārāk mākslīga.

“F1LV

“Haas” komanda atklājusi braucēju sastāva kalendāru gaidāmajiem pirmssezonas testiem, kas no 22. līdz 25. februārim un no 1. līdz 4. martam notiks Barselonas trasē. Jaunizveidotā komanda izmantos tikai pamatsastāva braucējus, dodot iespēju Grožānam pirmo testu 1. un 3. dienā, kā arī divās noslēdzošajās testu dienās, bet Gutjeresam uzticēta formulas testēšana pirmo testu 2. un 4. dienā, kā arī 1. un 2. martā. Tikmēr “Toro Rosso” komanda pārmaiņus izmantos abus jaunos talantus, dodot 4 dienas gan Verstapenam, gan Sainsam. Pārējās komandas par saviem plāniem vēl nav paziņojušas.

[socialpoll id=”2332716″]

2 KOMENTĀRI