Mercedes iedarbina dzinēju un izrāda dubulto (trīskāršo) izpūtēju:

Manor” komanda uz atlikušo pilota vietu varētu pieteikt trīs pilotus, kuriem katram piešķirt startam septiņus GP posmus. Šobrīd “Manor” apstiprināts ir Paskals Verleins, bet uz otru vietu pretendē Aleksandrs Rosi, Rio Harjanto un Vils Stīvenss, kuri visi varētu tikt pie iespējas startēt un par to komandā ienesot 5 miljonus EUR katrs. Ja šis plāns tiks realizēts, Harjanto, kuru atbalsta Indonēzijas valdība, startētu visos Āzijas reģiona posmos sezonas sākumā un pēc tam arī izskaņā. Tostarp amerikānis Rosi uz starta dotos Dienvidamerikas, Ziemeļamerikas, kā arī pāris Eiropas posmos, kamēr brits Vils Stīvenss būtu pamatsastāvā Eiropas posmos. Šāds risinājums ir atļauts pēc noteikumiem, jo komandas “sezonas laikā drīkst izmantot četrus pilots, kas visi drīkst gūt punktus kopvērtējumā.”

Jau nākamās nedēļas sākumā sāksies pirmie testi, tomēr vairākas komandas vēl pirms tam izmantos noteikumos atļauto ‘filmēšanas dienu’, lai 100km garumā notestētu jaunos modeļus un sistēmu darbību. Tas tiek darīts, lai neparedzētu problēmu gadījumā netiktu ietekmēts darbs pie testu programmas. “Mercedes” un “Williams” savus pirmos 100km ar jaunajiem modeļiem veiks jau šo piektdien Silverstonā, kāmēr “Ferrari” ir rezervējuši Barselonas trasi uz 21.februāri, tādejādi izjaucot “McLaren Honda” plānus, kas vēlējās organizēt prezentāciju trasē dienu pirms testiem, tomēr tā vietā organizēs on-line prezentāciju.

Leģendārā Zandvortas trase varētu atgriezties F1 kalendārā, ja Nīderlandes princim Bernhardam, kurš ir kļuvis par trases īpašnieku, izdosies realizēt savu ambiciozo plānu. Zandvortā līdz par 1985.gadam notika Grand Prix sacīkstes – kopā vairāk kā 30 posmi. “Asenes trase šobrīd ir lieliski modernizēta un tas pats notiks arī Zandvortu,” paziņoja Princis Bernhards.