Ilgais gaidīšanas laiks ir beidzies! Piedāvājam jums unikālu Formula 1 pirmssezonas testu reportāžu no Barselonas. Šodien pirmo reizi 2016. gadā būs iespēja gūt daudzmaz objektīvu priekšstatu par komandu objektīvajiem spēku samēriem, kā arī ielūkoties notikumos boksos. Iesaisties arī tu satura veidošanā! Komentāri, jautājumi, piebildes un diskusijas – komentāru sadaļā, vai Twitter izmantojot haštagu #F1LVtesti.

res11f

8 KOMENTĀRI

  1. ..mani šai pasākumā vairs nepārsteidz nekas….viss ir atkarīgs no katras komandas pielāgotības konkrētiem ,,tehniskajiem apstākļiem,, , nevis gadiem ieta attīstības ceļa….. divi galvenie faktori – pielāgotība riepām un protams dzinēji..pārējais ir tikai detaļas….jaunajā ērā pat ar ideālu aerodinamisko risinājumu , vai ar iekšējo tehnisko komponentu veiksmīgiem risinājumiem tu būsi lejasdaļā, ja nespēsi pielāgoties riepu faktoram , kā arī dzinēja ,,spēkam,, …..rezultāti kā jau biju gaidījis – paredzami …nav svarīgi 1 vai 2 komandas dominēs – skaidrs ir tas, ka tām komandām , kurām jau iepriekšējās sezonās ir iemīta veiksmīga taciņa riepu un dzinēju jomā – nekur īpaši tabulā nekritīs…..rezultāti būs vieni un tie paši – ar vienas vai lielākais – 2 vietu kāpumu vai kritumu (pirmās puses komandām) ..vājākā gala komandām ir vairāk kur ,,trāpīt vai netrāpīt,, , tur izmaiņas savā starpā lielākas….nu kā jau parasti – kvalifikācijās būs vienas komandas dominante un topā būs komandas, kurām jau ir iestrādāts pamats divos svarīgākajos komponentos (Ferrari , Mercedes, Williams)…..pārējie cīnīsies vaiga sviedros…un tā būs tik gadus, kamēr atkal netiks mainīti noteikumi kardināli citos virzienos…. viss paredzams un zināms jau pirms testu iestāšanās…. kas saprot sporta politiku – galvenās norises un to turpmākā attīstība ir skaidra tāpat…..

  2. …… kā jau reiz piebildu Fetelam uzvarot ar Red Bull – šī komanda sāk savu norietu..vai labākajā gadījumā kulsies pa vidusdaļu…rezultāts tikai loģisks, ko pierāda arī šī sporta vēsture ,,laicīgi spīdošo zvaigžņu,, likteņos……..skaļām rūpnīckomandām ir kāpumi un kritumi, taču kopumā tām ir spēks un stabilitāte….komandas, kurām nav pamatīgu sakņu šais sportā ātri saplūc laurus un novīst kā rozes zieds…

  3. cerēs ka Ferrari pa īstam ir noķēruši Merkus. vismaz intriga kaut kāda.

    ja nē, tad manc atmet F1 un gaida kad ieviesīs 1000 ZS agregātus ar kokpitu, kuri drīxtēs braukt pāri par 400 km/h. tad vienalga kādi spēku samēri. pie tādas jaudas spilgtākie talanti spīdēs jebkurā gadījumā.

  4. Māri -šī varētu būt interesantākā sezona F1 vēsturē….. tākā cīņa starp Mercedes un Ferrari ieiet jaunā dimensijā, tad mēs varam gaidīt nemainīgu pjedestālu visas sezonas garumā , uz kura stāvēs trīs varoņu varoņi , talantu talanti – Fetels , Hamiltons un Rosbergs… šo trijnieku izjaukt spēs vien retas tehnisko ķibeļu reizes..mēs jau zinām, cik bieži tās notiek top komandās 😀 ….. pagājušogad – cik tur bija – laikam nieka 12 reizes šis trijnieks kāpa uz pjedestāla…šogad būs daaaaaudz interesantāk…par titulu cīnīsies nevis 2, bet 3 piloti – būs tik krāsainas sacīkstes un intriga, kā rīta vēmiens pēc piecām nodzertām naktīm…..būs nemainīgi rezultāti , bet F1 pasaule to uzskatīs par baigo intrigas kāpumu, ka cīnās 3 piloti – par vienu vairāk nekā pagājušogad….tas kalpos par labu atrunu , ka nu šiem izdevies atgūt super intrigu 😀 ….aaaaaak diiiievs 😀

  5. p.s. atvainojos par savu rupjo kļūdu … – par titulu cīnīsies 2 piloti , kamēr pagājušogad cīņas par titulu nebija vispār…pār spīti Volfa solījumiem par to , ka šosezon mazliet atlaidīs grožus cīņā starp ROS un HAM , tad varu nomierināt – neko tur neatlaidīs , jo likmes pārāk augstas..kā parasti Rosbergam piegriezīs skābekli , lai pārāk nejaucas pa kājām, bet tā mēreni , lai f1 fani ticētu, ka cīņa tomēr notiek…nu to jau viņi pieprot lieliski…. bet nu – tas protams nemainīs tradicionālo super trio pjedestālu bezmaz vai katrā sacīkstē….