Niko Rosberga advokāts ir nācis klajā ar paziņojumu, ka vācu pilots nav veicis neatļautus darījumus, lai izvairītos no nodokļu nomaksas. Rosberga uzvārds parādījās sarakstos ar nesen publiskotajiem ‘Panama papers’ dokumentiem, tomēr, kā izrādās, uz Niko Rosberga vārda ir reģistrēta ‘pastkastītes firma’ Britu Virdžinu salās, lai vācietim “būtu vieglāk veikt starptautiskus darījumus”. Rosberga advokāts norāda, ka vācietis dzīvo Monako, kur arī maksā visus nodokļus no savas algas “Mercedes” komandā.

Mihaela Šūmahera dēls Miks Šūmahers cītīgi turpina karjeru zemākajās formulu klasēs un šajā sezonā plāno apvienot gan vācu F4, gan Itālijas F4 čempionātus. 17 gadus jaunais vācietis startēs “Prema” komandā, kas cieši saistīta ar “Ferrari” vienību, un jau šīs nedēļas izskaņā piedalīsies pirmajā Vācijas ADAC F4 čempionāta posmā Oršeslēbenē. Turklāt pēdējos testos pirms sezonas Šūmahers uzrādīja labāko apļa laiku. Mihaela Šūmahera menedžere Sabīne Kema tagad pieskata arī Mika karjeru un viņa atzina, ka apzināti ir izlemts šogad vēl nestartēt Eiropas F3 sērijās, bet nostirpināt zināšanas un pieredzi F4 čempionātos.

“F1LV

FIA ir atsaukusi savu izmeklēšanu pret “Ferrari” komandas it kā nelegāli kodēto ziņu, kas tika nodota Sebastianam Fetelam Austrālijas GP laikā. Jauno informācijas apmaiņas ierobežojumu ērā ir aizliegti arī kodētie ziņojumi, tomēr konkurenti informēja FIA (ar foto pierādījumiem) par to, ka Sebastianam Fetelam sacīkstes laikā tika rādīts sekojošs zoņojums: “3.2 – LFS6 – P1”. Tomēr pēc “Ferrari” paskaidrojumiem FIA ir paziņojusi, ka nesaskata noteikumu pārkāpumu. Izrādās, ka vairākas komandas sakarā ar pārtraukto sacīksti Austrālijā saskārās ar elektronikas problēmām, kas ietekmēja degvielas patēriņa aprēķinus un arī displeja darbību.