“Haas” komandas līderis Romēns Grožāns ir atzinis ka jūtas lieliski pēc tam, kad izdevies apklusināt kritiķus, kas francūža došanos uz jaunizveidoto komandu sākotnēji pat nodēvēja par karjeras pašnāvību. Grožāns arī pateicies “Total”, “Renault” un pārstāvjiem no Enstonas komandas. Tomēr par sacīkstēm Ķīnā Grožāns ir piesardzīgs, uzsverot, ka trase ir ļoti specifiska no tehnisko regulējumu viedokļa, kā arī pārējām komandām ir dati no pagājušajiem gadiem.

Pagājušā gada Lemānas 24 stundu uzvarētājs Niko Hilkenbergs pieļāvis ļoti lielu varbūtību, ka viņš nevarēs piedalīties leģendārajās izturības sacīkstēs arī nākamgad, jo, visticamāk, tās pārklāsies ar F1 sacīkstēm. Tieši fakts, ka Eiropas GP un Lemānas 24 stundu brauciens notiek vienā nedēļas nogalē, liegs vācietim aizstāvēt savu titulu šosezon. Hilkenbergs uzsvēris, ka problēma neesot F1 čempionātā, bet gan faktā, ka pašas komandas nevēlās, lai braucēji sacīkšu nedēļu nogalēs ar citas markas automašīnām sacenstos citā čempionātā. Vēlmi startēt Lemānā izrādījuši arī Fernando Alonso un Daniels Rikjardo.

“Renault” komandas braucējs Kevins Magnusens ir pārliecināts, ka komanda ir spējīga regulāri gūt punktus līdzko viņam izdosies aizvadīt sacīkstes bez problēmām. Kā zināms, Magnusens pārdūra savas mašīnas riepu startā Austrālijas GP izcīņā, bet, pēc laicīgas neierašanās uz svēršanos, Bahreinā startēja no boksiem. Tomēr neveiksmes dāņu braucējam ir devušas papildus motivāciju, un tā kā mašīna ir ļoti ātra, tad 23 gadus vecais Magnusens jūtas droši par to, ka progress sekos.