Beļģu braucēja Stofela Vandūrna līdzjutējiem nāksies paciesties līdz nākamajai iespējai redzēt jauno talantu pie F1 stūres, jo pēc medicīnas pārbaudēm FIA devusi atļauju Fernando Alonso piedalīties šonedēļ notiekošajā Ķīnas GP izcīņā.

Neraugoties uz atļauju startēt, Alonso līdz piektdienas treniņiem būs nepieciešams iziet vēl vairākas pārbaudes, lai ar drošu pārliecību varētu dot zaļo gaismu divkārtējā pasaules čempiona startam pēc šaušalīgās avārijas Austrālijas GP izcīņā.

“F1LV

Pats Alonso paziņojis, ka psiholoģiski bijis gatavs startam jau Bahreinā, tomēr nelielas fiziskas sāpes joprojām jutis. Nu spānis esot par 100% fiziski un 120% psiholoģiski gatavs Ķīnas posmam, kurā uzvarēja 2005. un 2013. gadā. Alonso arī atzinis, ka pēdējās naktis gulējis normāli, bet formas uzlabošanas nolūkos daudz skrējis, braucis ar velosipēdu, spēlējis golfu un tenisu.

4 KOMENTĀRI

  1. Bet tā ir pagaidu atļauja, t.i. atļauja ar nosacījumiem..
    Ja piektdienas treniņos kautkas notiks… tad visticamāk zaudēs iespēju startēt Ķīnā un es domāju arī Sočos.. Un vēl būs vairāk taisnības Herbertam.

  2. jauki. tad jau nekas Princesītei netraucēs cīnīties par titulu. tieši to viņš teicās darām kad tika palūgts atstāt Ferrari un pievienojās Makiem. da arī pirms tam- pievienojoties Ferrari vieplītis sita pie krūts ka nu Šūmahera rekordi kritīšot.