Pēdējo divu F1 sezonu čempions Luiss Hamiltons par pārnesumu kārbas maiņu saņems 5 starta vietu sodu šonedēļ gaidāmajā Ķīnas GP izcīņā. Pēc sacīkstēm Bahreinā atklājās, ka viņa pārnesumu kārbai ir nelielas problēmas, tādēļ nolemts neriskēt ar to veikt vēl vienu nedēļas nogali, bet gan nomainīt un startēt no nedaudz neērtākas pozīcijas. “Mercedes” pārstāvji gan pavēstījuši, ka Šanhaja nav sliktākā vieta, kur saņemt šādu sodu, jo apdzīšana šai trasē nav tik grūta kā lielākajā daļā trašu.

Kimi Raikonens atzinis, ka ir apmierināts ar mašīnas ātrumu pirmajos divos sezonas posmos, tomēr nepieciešams strādāt, lai uzlabotu mašīnas izturību, jo divas izstāšanās un divi goda pjedestāli gluži neesot komandas mērķis. Somu pilots arī atzinis, ka jaunais modelis ir krietni labāks nekā pērnā gada variants.

“F1LV

Riepu ražotāji “Pirelli” izveidojuši riepas, kuras F1 komandas varēs izmantot vēja tunelī, gatavojot 2017. gada formulas. Komandām gan tās pagaidām nav pieejamas. “Pirelli” motorsporta daļas vadītājs Pols Hembrijs paziņojis, ka tas ir tādēļ, ka vēl nav panākta oficiāla vienošanās starp kompāniju un FIA par riepu piegādi komandām no 2017. līdz 2019. gadam, tomēr, kad visi dokumenti būs parakstīti, komandas saņems šīs riepas aerodinamikas testiem.

1 KOMENTĀRS