Niko Rosbergs uzrādījis ātrāko apļa laiku Spānijas GP piektdienas treniņbraucienos, tikai par 3 sekundes simtdaļām pārspējot Sebastiana Fetela pirmajos treniņos uzrādīto rezultātu. Trijniekā iekļuva arī Kimi Raikonens un Luiss Hamitons, bet Daniela Rikjardo arī šoreiz izdevās pārspēt Maksu Verstapenu “Red Bull” iekšējā cīņā. Abus gan pārspēja “Toro Rosso” braucējs Karloss Sainss.

PalmersJau pašā sesijas sākumā starta-finiša taisnē sprāga Džoliona Palmera aizmugurējā riepa, tomēr šīs sezonas debitantam izdevās novaldīt mašīnu, nobraucot to malā 1. līkumā, tomēr sesiju vienalga nācas apturēt, līdz Palmera “Renault” mašīna tika novākta no trases.

“F1LV

Turpinājumā, saķerei uzlabojoties, braucēji strauji uzlaboja savus apļu laikus. Lielu daļu sesijas tabulas augšgalā bija atrodams Kimi Raikonens, līdz viņa rezultātu pārspēja Rosbergs. Visi vadošie braucēji savus ātrākos apļa laikus uzrādīja ar mīkstajām riepām.

Sesijas otrajā daļā, kā jau ierasts, braucēji akcentu lika uz mašīnu izmēģināšanu sacīkšu režīmā, tādēļ apļa laiki vairs īpaši neuzlabojās. Tehniskas ķibeles piemeklēja 2009. gada čempionu Džensonu Batonu, krietni saīsinot “McLaren” braucēja trasē pavadāmo laiku. Lai gan tumši mākoņi sāka pārklāt saulainās Katalonijas debesis, tomēr nokrišņi neatnāca. Sesijas beigās trasē atgriezās arī Džolions Palmers. Sarežģīti testi arī Romēnam Grožānam, kurš vairākkārt pa radio sūdzējās par mašīnas slikto vadāmību.

CiVyZrfUUAA8idK

12 KOMENTĀRI

   • ..būtu jau forši , ka problēmas ar ,,garajiem gabaliem,, būtu atrisinātas..es tikai par… kautgan kā gan no zila gaisa kautkas var atrisināties..bet nu nestrīdēsimies …pieņemsim ka tā…..
    ..tāpat kautkāds rūgtums paliek, ka Ferrari ar mīkstāku riepu tipu ir tik mazs pārsvars…kā gribētos ,lai hronometrs kļūdās….bet nu…
    … cerēsim un …. – pieņemsim….

   • vot tas ir slikti! Ne jau tas ka no laukiem, bet tas ka nepasaki līdz galam. Vai nu nesaki neko, vai arī saki visu ko domā. Nav ko baidīties no tā ka kāds var domāt savādāk vai beigu galā Tava versija nepiepildās un viss notiek savādāk(kā labi zināms, tad F1 ir visneloģiskākais multimiljonu bizness ar dažreiz izcili absurdiem vai veselam saprātam neiedomājamiem risinājumiem). Bet kas par to? Tāpēc jau nav ko baidīties izteikt Savu Pesonisko tā brīža viedokli par attiecīgu tēmu. Es piemēram arī varu(in hindsight) postulēt un postulēju te visādus pigorus, bet nu un tad ? – tai brīdī tā bija mana doma ar ko gribēju dalīties! nu un tad ka beigās aplama. . .

   • Agri, jebkurai teorijai ir savas noteiktas pielietojamības robežas..

    Tevis paustā sakarā – “izteikt Savu Pesonisko tā brīža viedokli par attiecīgu tēmu.” –

    ja ‘viedoklis’ ir vienkāŗšs kkur kkad nejauši savāktu novērojumu maisījums, kas tiek pausts ar ĻOTI lielu ‘diskretizācijas frekvenci’ (laika periodi starp pašreizējo ‘viedokli’ un tā iepriekšējo versiju ir ļoti mazi), un ‘viedokļa’ autokorelācijas funkcijas vērtība ir ĻOTI zema (paudējs atkārtoti demonstrē, ka nezin, ko paudis iepriekš (“Nepazīst savu cepuri”, Vermina vārdiem) – tādā situācijā arī Tevis postulētā principā pareizā doma nav un nevar būt spēkā.
    Nevar pieprasīt, lai Ņūtona mehānikas likumiem (kas paši par sevi ir pareizi attiecībā, uz teiksim, F1 ‘šasiju’ kā ‘technisko parametru kopumu’) sekotu arī viens atsevišķs gaismas kvants vai viens brīvi lidojošs elektrons…Tevis paustais princips ir tāds kā Ņūtona slavenā formula F=ma, Vucāna k-ga intelekts – viens gaismas kvants..

   • …. 😀 sākas….:D …tas, ka es izņēmuma kārtā gribu pasaudzēt daža laba uzacis un nervus, nenozīmē, ka es baidos izteikt viedokli…. nu ko ,atkal sāksim par un ap mani??

  • Austin …beidz spēlēt teātri…tas jau takā būtu – kas priekš tevis skaitās ,,parasts,vienkāršs viedoklis,, – tāds, kurš ,,nepāriet ielu,, dažu labu viedoklim..varēji jau to pateikt tieši , nebaidoties 😀 ..visvienkāršākā un vēlamākā frāze, kuru te vēlētos daudzi dzirdēt – ,,piekrītu…tieši tā..pareizi…,, …. 😀